1Niedziela Adwentu.Intencje Mszy świętych.28.11.-05.12.2021.
Data dodatnia: 2021-11-26

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH.

28.11. – 05.12.2021.

1Niedziela Adwentu 28.11.

Krzydlina Mała.

7:00    Za + Aleksandrę Szczepańską o wieczne zbawienie. Msza święta gregoriańska.

11:15.1. Za ++ Edwarda Stachowicz w 2-gą rocznicę śmierci i + żonę Helenę i ++ z rodziny

wieczne zbawienie.

2. O zdrowie,  Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i dobre przeżycie Adwentu

dla całej parafii. Msza święta ofiarowana od Żywej Róży.

16:30  Różaniec święty.

9:30  Różaniec święty.

10:00 1.Za ++ Marię i Zdzisława oraz ++ ich rodziców, za + Anastazję w 6-tą rocznicę śmierci

i za ++ z rodziny o wieczne zbawienie.

2.Za ++ dziadków Annę i Piotra z Krzydliny Wielkiej. Za ++ dziadków Annę i Jakuba

z Osiej  Góry. Msza święta ofiarowana od wnuczki Marii Romana z Sierakowa.

Kaplice.

Dębno

8:30   Za ++ Danutę i Krzysztofa Babiarz o wieczne zbawienie.

Domaszków.

13:00 1.Za + Mariannę Wawruszczak w 30-ty dzień po śmierci o wieczne zbawienie.

2.Za ++Edmunda  Latoch  o wieczne zbawienie. Msza święta ofiarowana od uczestników

pogrzebu

Poniedziałek  29.11.

Krzydlina Mała.

16:30 Za + Aleksandrę Szczepańską o wieczne zbawienie. Msza święta gregoriańska.

Krzydlina Wielka.

18:00 Za + Janinę  Dżumyk o wieczne zbawienie. Msza święta ofiarowana od uczestników pogrzebu.

Wtorek 30.11.Święto. świętego Andrzeja Apostoła.

Krzydlina Wielka.

18:00 Za + Andrzeja Dżumyk o wieczne zbawienie.

Środa 01.12.

Krzydlina Mała.

16:30 Za ++ Jana i Zygmunta Chmura  o wieczne zbawienie. Msza święta gregoriańska.

Krzydlina Wielka.

18:00 Za + Janinę, Józefa i Andrzeja  Dżumyk o wieczne zbawienie. Msza święta ofiarowana

od rodziny Domaradzkich.

Czwartek 02.12.Pierwszy czwartek miesiąca.

Krzydlina Mała.

16:30 Za ++ Jana i Zygmunta Chmura  o wieczne zbawienie. Msza święta gregoriańska.

Krzydlina Wielka.

18:00 Za ++ Jadwigę i Józefa Sałek o wieczne zbawienie.

Piątek 03.12. Wspomnienie św. Franciszka Ksawerego, kapłana.

Pierwszy piątek miesiąca.

Krzydlina Wielka.

18:00  O zdrowie,  Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i dobre przeżycie Adwentu

dla całej parafii. Msza święta ofiarowana od Żywej Róży

Sobota 04.12.Pierwsza sobota miesiąca.

18:00  Za ++ Anielę i Franciszka  Dżumyk o wieczne zbawienie

2 Niedziela Adwentu 05.12.

Krzydlina Mała.

7:00    O zdrowie, potrzebne łaski, opiekę Matki Bożej dla chorego brata Władysława

Zator i bratową Barbarę Zator.

11:15. 1.Za ++ Jana i Zygmunta Chmura  o wieczne zbawienie. Msza święta gregoriańska.

2. Za + tatę Władysława Hruszowiec w 2-gą rocznicę śmierci o wieczne zbawienie.

16:30  Różaniec święty.

Krzydlina Wielka.

10:00  Za ++ Janinę, Michała, męża Tadeusza i syna Tadeusza o wieczne zbawienie.

Kaplice

Dębno

8:30   Za ++ Stefanię, Małgorzatę , Małgorzatę, Antoniego i Marię Susitko  o wieczne zbawienie.

Domaszków.

13:00  Za + Nikodema Grudkowskiego w 21 –szą rocznicę śmierci i za wszystkich ++ z rodziny

o wieczne zbawienie.