V Niedziela Wielkanocy. Intencje Mszalne 02.05. - 09.05.2021.
Data dodatnia: 2021-05-02

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH
 02.05.  – 09.05. 2021.

V Niedziela Wielkanocy 02.05.

Krzydlina Mała.

7:00   Za ++ Zofię i Władysława o wieczne zbawienie. Msza święta gregoriańska.

11:15 1. O Boże błogosławieństwo, zdrowie, opiekę Matki Bożej dary Ducha Świętego dla

uczniów 8-mej klasy Szkoły Podstawowej w Krzydlinie Wielkiej, nauczycieli, a także dla

tegorocznych maturzystów z naszej parafii. Msza święta ofiarowana od Żywej Róży.

2.  Za + Jana Nawara o wieczne zbawienie.  Msza święta ofiarowana od rodziny Babacz

z Konina.

14:30   Nabożeństwo majowe.

15:00  O zdrowie, Boże błogosławieństwo i wstawiennictwo św. Floriana  dla  Ochotniczej Straży

Pożarnej w Krzydlinie Malej i ich rodzin a dla zmarłych strażaków o wieczne zbawienie.

Krzydlina Wielka.

10:00   Za ++ Stefanię i Stefana Szelewa i ++ ich rodziców o wieczne zbawienie.

14:30  Nabożeństwo majowe.

15:00  Za ++ Julię i Stefana Cybulskich o wieczne zbawienie. Msza święta gregoriańska.

Dębno

8:30    Za + Stefanię Pogwizd w 42 –gą rocznicę śmierci, + męża Juliana, ++ siostry i braci

++ z rodziny o wieczne zbawienie.

Domaszków

13:00 Za ++ rodziców Józefa, Adelę i Wiktorię, Adama o wieczne zbawienie.

Poniedziałek 03.05. Uroczystość Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski.

Krzydlina Mała.

7:00   Za ++ Zofię i Władysława o wieczne zbawienie. Msza święta gregoriańska.

11:15   O Boże błogosławieństwo, zdrowie, opiekę Matki Bożej dla Wiktorii, rodziców,

chrzestnych ,sióstr z rodzinami i dla babci.

15:30    Nabożeństwo majowe.

16:00    Za + Jana Nawara o wieczne zbawienie.  Msza święta ofiarowana od brata Antoniego

z żoną Marią z rodziną.

Krzydlina Wielka.

10:00   O zdrowie, Boże błogosławieństwo i wstawiennictwo św. Floriana  dla  Ochotniczej Straży

Pożarnej w Krzydlinie Wielkiej i ich rodzin a dla zmarłych strażaków o wieczne zbawienie.

Dębno

8:30    Za + Krzysztofa Wroniszewskiego w 30-ty dzień po śmierci o wieczne zbawienie.

13:00  Za + Wiesława Stnisławiszyn o wieczne zbawienie. Msza święta ofiarowana

od uczestników  pogrzebu.

Wtorek  04.04. Wspomnienie św. Floriana , męczennika.

Krzydlina Mała

17:30  Nabożeństwo Majowe.

18:00 1. Za ++ Zofię i Władysława o wieczne zbawienie. Msza święta gregoriańska.

2. Za + Zdzisława Nadolnego oraz ++ z rodziny o wieczne zbawienie.

Krzydlina Wielka.

19:00 1. Za ++ Julię i Stefana Cybulskich o wieczne zbawienie. Msza święta gregoriańska.

2. Za + Tadeusza Snopkiewicza o wieczne zbawienie. Msza święta ofiarowana

od dzieci i wnuków.

Środa 05.05.

17:30  Nabożeństwo Majowe.

18:00  1.Za ++ Zofię i Władysława o wieczne zbawienie. Msza święta gregoriańska.

2. Za + Jana Nawara o wieczne zbawienie. Msza święta ofiarowana

od kuzyna Czesława i Elżbiety Nawara z rodziną.

Krzydlina Wielka.

2. O zdrowie, Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej dla Pani Marianny Koziara

w 89-tą rocznicę urodzin i całej jej rodziny

19:30 Nabożeństwo Majowe.

Czwartek 06.05.Święto. św. Apostołów Filipa i Jakuba.

17:30  Nabożeństwo Majowe.

18:00 1. Za + Jana Nawara o wieczne zbawienie. Msza święta ofiarowana od Bogusława z rodziną.

2.Za ++ Zofię i Władysława o wieczne zbawienie. Msza święta gregoriańska.

Krzydlina Wielka.

2. Za + Walentego w dniu jego ziemskich urodzin o wieczne zbawienie.

Piątek 07.05.

17:30  Nabożeństwo Majowe.

18:00  Za ++ Zofię i Władysława o wieczne zbawienie. Msza święta gregoriańska.

Krzydlina Wielka.

2. O Boże błogosławieństwo, zdrowie, opiekę Matki Bożej dla wszystkich matek z naszej

Parafii i + matki o wieczne zbawienie. Intencja ofiarowana od Żywej Róży.

19:30 Nabożeństwo Majowe.

Sobota 08.05.Uroczystość św. Stanisława Biskupa i Męczenia. Głównego Patrona Polski.

Krzydlina Mała.

16:30   O Boże błogosławieństwo potrzebne łaski dla dzieci z Domu Dziecka ,,Wiosna” Sióstr

Zakonnych Zgromadzenia Sióstr Szkolnych de Notre Dame i wszystkich pracowników.

17:30  Nabożeństwo Majowe

18:00  1.Za ++ Zofię i Władysława o wieczne zbawienie. Msza święta gregoriańska.

2. Za + Amalię Ryl w 6-tą rocznice śmierci, + męża  Zygmunta  i ++ z rodziny.

Krzydlina Wielka.

19:00  1. Za ++ Julię i Stefana Cybulskich o wieczne zbawienie. Msza święta gregoriańska.

2. O zdrowie, Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej dla Miłosza i jego rodziców.

Po Mszy świętej nabożeństwo majowe.

VI Niedziela Wielkanocy 09.05.

Krzydlina Mała.

7:00   Za ++ Zofię i Władysława o wieczne zbawienie. Msza święta gregoriańska.

11:15  Za + Jana Nawara o wieczne zbawienie.  Msza święta ofiarowana od uczestników pogrzebu

15:30   Nabożeństwo majowe.

16:00  Za + Mariannę, Władyslawa, Leokadię, Mieczysława, Bogdana Macha,

za ++ z rodziny Stachowicz i + Jana Białego o wieczne zbawienie.

Krzydlina Wielka.

10:00  1. Za ++ Stanisława i Adama Kupaj o wieczne zbawienie.

w 89-tą rocznicę urodzin i całej jej rodziny. Intencja ofiarowana od syna  Józefa

Koziara z rodziną.

14:30  Nabożeństwo majowe.

15:00  Za ++ Julię i Stefana Cybulskich o wieczne zbawienie. Msza święta gregoriańska.

8:30    Za parafian.

Domaszków

13:00  W intencji ofiarodawców.