Ogłoszenia na XXX Niedzielę Zwykłą - 26.10.2014
Data dodatnia: 2014-10-25

1. Dzisiaj kończy się Tydzień Misyjny pod hasłem: Z Ewangelią do narodów. Według wcześniejszych zapowiedzi, po mszach św., będą zbierane do puszki ofiary na rzecz pomocy misjonarzom. Za składane ofiary serdeczne Bóg zapłać.

2. Zapraszamy wszystkich dzisiaj na Uroczystość Odpustową do naszej kaplicy w Dębnie p.w. św. Antoniego Marii Klareta, założyciela Zgromadzenia Misjonarzy Klaretynów. Uroczysta Suma Odpustowa o godz. 12.30

3. W sobotę przypada Uroczystość Wszystkich Świętych. Msze św.: w Krzydlinie Małej o godz. 10.00 i po mszy św. procesja na cmentarz (msza św. w kościele), w Krzydlinie Wielkiej o godz. 12.00 i po mszy św. procesja na cmentarz. Przez cały tydzień będą sprawowane msze św. za zmarłych wspominanych w Wypominkach oraz modlitwa Różańcowa za tych zmarłych o takiej porze jak to jest w mieiącu pażdzierniku, tzn. w Krzydlinie Małej przed mszą św. natomiast w Krzydlinie Wielkiej po mszy św. Przypomnę, że można dostąpić łaski Odpustu Zupełnego ofiarowanego za zmarłych 1 i 2 listopada pod zwykłymi warunkami.

4. Spowiedż św. przed Uroczystością Wszystkich Świętych każdego dnia przed Różańcem w Krzydlinie Małej i w Krzydlinie Wielkiej przed mszą św.

5. Przyszła Niedziela to Wspomnienie Wszystkich wiernych zmarłych ale jest to także I Niedziela miesiąca, po mszach św. spotkanie z członkami Róż Różańcowych.

6. KRZYDLINA MAŁA i KRZYDLINA WIELKA - Od jutra, w związku ze zmianą godziny, msze św. w dni powszednie: w Krzydlinie Małej o godz. 17.00 a w Krzydlinie WIelkiej o godz. 18.00

7. KRZYDLINA MAŁA - Serdeczne Bóg zapłać za ofiary i dary z płodów ziemi z racji na Tydzień Miłosierdzia. Zebrane ofiary to 660 zł, z tego 300 zł zostało przeznaczone na Parafialną Fundację Ochrony Rodziny. W kasie Fundacji znajduje się 1.690 zł. Zebrane ofiary, w ubiegłą niedzielę na rzecz naszej świątyni wyniosły 737 zł i 6 gr. Po słaceniu wewnętrznego długu w ksie jest 641 zł. Za złożone dary i ofiary, składamy serdeczne Bóg zapłać.

8. KRZYDLINA WIELKA - Bardzo serdecznie dziękujemy p. Jarkowi Pielich i panom ze Straży Pożarnej za wykonywaną pracę w kaplicy gdzie będzie umieszczony konfesjonał. Kaplica spowiedzi została odrestaurowana i odmalowana. Konfesjonał spod schodów zostanie przeniesiony do tej kaplicy aby umożliwić więcej intymności w sakramencie spowiedzi św. Proszę osoby, które będą sprzątały w sobotę kosciół, aby dobrze wymyć podłogę. Przy każdym sprzątaniu, proszę pamiętać o czystości i porządku w tej kaplicy.

9. DOMASZKÓW - Ze względu na to, że pierwsza sobota miesiąca to Uroczystość Wszystkich Świętych, odwiedziny chorych będą w przyszłą sobotę, tzn. 8 listopada. Składamy serdeczne Bóg zapłać za złożone ofiary w ubiegłą niedzielę na rzecz naszej kaplicy. Ofiary wyniosły 116 zł. Zapłacony został rachunek za prąd w kwocie 49 zł i obecnie w kasie jest 1.221 zł.

10. W zakrystii do odebrania jest Gość Niedzielny i Mały Gość Niedzielny

11. Skłądamy serdeczne podziękowania osobom, które sprzątały i dekorowały nasze świątynie i na przyszły tydzień prosimy: KRZYDLINA MAŁA - Tokarczyk Teresa i Widerska Halina, KRZYDLINA WIELKA - Socha Monika, Kuśnierzewski Krzysztof, Kawalec Mirosław, Kawalec Krzysztof. Prosimy o wykoszenie trawy wokół kościoła i wokół kaplicy pogrzebowej