Ogłoszenia na XXVII Niedzielę Zwykłą - 5.10.2014
Data dodatnia: 2014-10-04

1. Dzisiaj o godz. 16.00 spod domu parafialnego w Krzydlinie Małej, 11 osób z naszej wspólnoty parafialnej wyrusza na autkorową pielgrzymkę do Medjugorie. Prośmy Dobrego Boga o błogosławiony, bezpieczny i szczęśliwy czas dla nich a pielgrzymów prosimy o modlitwę za nas u stóp Matki Bożej Pokoju w Medjugorie.

2. Ks. Arcybiskup, kieruje do nas wszystkich serdeczne zaproszenie do wzięcia udziału w pieszej pielgrzymce do Trzebnicy na Uroczystość św. Jadwigi. Pielgrzymka będzie w sobotę 18 pażdziernika. Wyjście spod katedry wrocławskiej o godz. 6.00. Jeśli ktoś nie może wędrować, to jest zaproszony na Eucharystię o godz. 16.00, kończącą pielgrzymkę. Pielgrzymka będzie przebiegać pod hasłem "TAJEMNICA EWANGELII".

3. W przyszłą niedzielę, 12 pażdziernika, będziemy w całym kośćiele polskim przeżywać XIV Dzień Papieski pod hasłem: Jan Paweł II - Świętymi Bądżcie. Jak każdego roku, będzie organizowana zbiórka do puszki "Dzieło Nowego Tysiąclecia" - inicjatywa Jana Pawła II. Ofiary są przeznaczone na stypendia dla młodych ludzi z całej Polski.

4. Do stanu małżeńskiego przygotowują się: Karolina Stachowicz - panna z Krzydliny Małej i Marek Grządkowski - kawaler z Rataj. Jest to zapowiedż I. Jeśli ktoś znałby przeszkody w zawarciu tego sakramentalnego związku małżeńskiego zobowiązany jest poinformować proboszcza.

5. Z inicjatywy pani Aleksandry Wityk zostanie zorganizowana darmowa nauka języka angielskiego. Zapraszone są wszystkie chętne osoby: dzieci, młodzież i dorośli. Kurs językowy będzie organziowany w Sali Parafialnej. Zgłoszenia będą przyjmowane do przyszłej niedzieli - 12 pażdziernika w kancelarii parafialnej, telefonicznie bądż u pani Aleksandry, której serdecznie dziękujemy za tę piękną inicjatywę. Z chętnymi osobami zostaną ustalone godziny i dni nauki języka. pani Aleksandra ma duże doświadczenie w nauczaniu języka angielskiego, prowadzi bardzo wiele korepetycji. Znajmością języka pragnie bezpłatnie podzielić się z nami. Serdecznie zapraszamy.

6. KRZYDLINA MAŁA - Spotkanie członków Róż Różańcowych odbędzie się w przyszłą niedzielę, 12 pażdziernika w Sali Parafialnej po Nabożeństwie Różańcowym. Serdecznie zapraszamy wszystkich członków.

Składamy serdeczne podziękowania p. Mariuszowi Dąbrowicz za zrobienie podjazdu dla wózków przy wejściu na cmentarz przy bramie wjazdowej oraz p. Jackowi Łacwik za materiał na barkierkę do tego podjazdu, panom: Kazimierzowi Grygiel i Zbigniewowi Popławskiemu za wykonanie tejże barierki

7. W zakrystii do odebrania jest Gość Niedzielny

8. Składamy serdeczne podziękowania osobom, które sprzątały i dekorowały w tym tygodniu nasze świątynie i na przyszły tydzień proszę: KRZYDLINA MAŁA - Zakopiec Agnieszka i Bochenek Magdalena, KRZYDLINA WIELKA - Marcinkowska Anna i Rusek Joanna