Ogłoszenia na XXIII Niedzielę Zwykłą - 7.09.2014
Data dodatnia: 2014-09-06

1. Zapraszam dzisiaj na godz. 17.00 do Sali Parafialnej rodziców kandydatów do Sakramentu Bierzmowania. Spotkanie będzie dotyczyło zbliżającego się Sakramentu Bierzmowania w dniu Odpustu Parafialnego 28 września o godz. 12.30

2. W poniedziałek, 8 września, przypada Święto Narodzenia NMP. Na mszy św. o godz. 18.00 w kościele parafialnym będzie miało miejsce poświęcenie ziarna na zasiew. Zapraszamy wszystkich, a szczególnie rolników, na tę Eucharystię.

3. Informacja dla najmłodszych. Podczas mszy św. rozpoczynjącej rok szkolny, zaproponowaliśmy książeczki z uczestnictwem we mszach św. na cały rok oraz na spowiedż i mszę św. pierwszopiątkową. Zapraszam najmłodszych po te książeczki do zakrystii po mszy św.

4. W środę, 10 września, po mszy św. wieczornej o godz. 18.00 w kościele parafialnym będzie pierwsza próba do Sakramentu Bierzmowania. Obecność kandydatów obowiązkowa.

5. W najbliższą sobotę, 13 września przypada Dzień Fatimski. Zapraszamy wszystkich do kościoła parafialnego na godz. 19.30 na Modlitwę Różańcową i o godz. 20.00 na mszę św. po której procesja z figurą Matki Bożej Fatimskiej po ulicach Krzydliny Małej. Proszę, aby figurą zaopiekowali się kandydaci do Sakrmentu Bierzmowania.

6. W zakrystii do odebrania jest Gość Niedzielny.

7. Składam serdeczne podziękowania osobom, które sprzątały i dekorowały nasze świątynie na dzisiejszą Eucharystię i na przyszły tydzień proszę: KRZYDLINA MAŁA - Starmach Agata i Wasilewska Anna, KRZYDLINA WIELKA - Rodzina Państwa Młodych