Ogłoszenia na XVIII Niedzielę Zwykłą - 3.08.2014
Data dodatnia: 2014-08-01

1. W tym tygodniu przypada I czwartek miesiąca. W kościele parafialnym, po wieczornej mszy św. Nabożeństwo o powołania kapłańskie, zakonne i misyjne

2. Składam serdeczne Bóg zapłać za ofiary złożone do puszki w ubiegłą Niedzielę, przy okazji poświęcenia pojazdów na środki transportu dla misjonarzy. Ofiary wyniosły 360 zł i 50 gr. i zostały przekazane na ten cel.

3. Do stanu Małżeńskiego przygotowują się: Mateusz Furmański - kawaler z Krzydliny Wielkiej i Kamila Musiał - panna z Miłcza. Jest to zapowiedż II oraz Marek Wityk - kawaler z Krzydliny Małej i Aleksandra Szmytkiewicz - panna z Zielonej Góry. Jest to zapowiedż I. Jeśli ktoś znałby przeszkody w zawarciu tych Sakramentalnych Związków Małżeńskich, zobowiązany jest poinformować proboszcza.

4. Wyjeżdżających na Pielgrzymkę do Medjugorie proszę o dokonywanie wpłat na ten wyjazd.

5.  KRZYDLINA MAŁA i DĘBNO - Składam serdeczne podziękowania panom: Janowi Druzgale, Zbigniewowi Czerybie, Romanowi i Henrykowi Stachowicz za pomoc, za zaangażowanie i za pracę związaną z renowacją ogrodzenia na naszym cmentarzu. Koszt odnowy ogrodzenia wyniósł 602 zł. Przy tej okazji pragnąłbym, w naszym imieniu, podziękować firmie pogrzebowej GLORIAN z Wołowa za ofiarę 300 zł na malowanie ogrodzenia oraz NADLEŚNICTWU WOŁÓW za pomoc finansową w wyskości 1000 zł na odnowienie ogrodzenia i renowację wejścia bocznego do kościoła i do zakrystii przy naszej świątyni.

6. W zakrystii do odebrania jest Gość Niedzielny.

7. Składam serdeczne podziękowania osobom, które sprzątały i dekorowały nasze świątynie. Na przyszły tydzień proszę: KRZYDLINA MAŁA - Augustynowicz Olga i Bielska Agnieszka, KRZYDLINA WIELKA - Sawicki Leszek i Sawicka Katarzyna.

8. Odczytać list od Sióstr św. Marii Magdaleny od Pokut z Lubania Śląskiego zawierający słowa podziękowania za ofiary złożone na rzecz prowadzonego przez Siostry Ogniska dla Dziewcząt