Ogłoszenia na XIV Niedzielę zwykłą - 6.07.2014
Data dodatnia: 2014-07-05

1. KRZYDLINA WIELKA - Serdecznie proszę i zapraszam członków Rady Parafialnej i wszystkie chętne osoby, którym sprawa najbliższego Odpustu leży na sercu, dzisiaj o godz. 17.00 na krótkie spotkanie do kościoła.

2. Przyszła Niedziela to 13 dzień miesiąca. Zapraszamy na Nabożeństwo Fatimskie. O godz. 19.30 Różaniec i o godz. 20.00 msza św. po której procesja z figurą Matki Bożej Fatimskiej po ulicach Krzydliny Małej. Proszę, aby figurą zaopiekowały się Róże Różańcowe z Krzydliny Wielkiej. W Krzydlinie Małej zmiana godziny drugiej mszy św. nie będzie o godz. 11.15 ale o godz. 20.00

3. Do stanu Małżeńskiego przygotowują się: Katarzyna Grudkowska - panna z Krzydliny Wielkiej i Paweł Stelmaszczuk - kawaler z Krzydliny Wielkiej. Jest to zapowiedż II. Jeśli ktoś znałby przeszkody w zawarciu tego sakramentalnego związku, zobowiązany jest poinformować proboszcza.

4. KRZYDLINA MAŁA i DOMASZKÓW - Następna niedziela to trzecia niedziela miesiąca i taca z tej niedzieli będzie przeznaczona na potrzeby naszej świątyni i kaplicy. Za złożone ofiary skłądam serdeczne Bóg zapłać.

5. W zakrystii do odebrania jest Gość Niedzielny.

6. Składam serdeczne podziękowania osobom , które sprzątały i przygotowały nasze świątynie na niedzielną Eucharystię. Na następny tydzień proszę: KRZYDLINA MAŁA - Kusztal Janina i Stachowicz Janina, KRZYDLINA WIELKA - Moskwa Franciszek i Klim Iwona