Ogłoszenia na XIII Niedzielę Zwykłą. Uroczystość Św. Apostołów Piotra i Pawła
Data dodatnia: 2014-06-28

1. Serdecznie witamy w naszej wspólnocie parafialnej br. Wojciecha Węglewskiego. Po mszy św., zapraszam wszystkie chętne osoby do zaopatrzenia się w miód z pasieki, którą On sam prowadzi.

2. KRZYDLINA MAŁA i KRZYDLINA WIELKA - Nie będzie dzisiaj popołudniowego Nabożeństwa do Serca Pana Jezusa. Po komunii św., jako dziękczynienie, pomodlimy się Litanią.

3. W poniedziałek zakończenie Nabożeństw do Serca Jezusowego

4. W tym tygodniu przypada I czwartek, I piątek, I sobota i I niedizlea miesiąca. W Krzydlinie Małej i w Krzydlinie Wielkiej, po mszach św. wieczornych, tradycyjne nabożeństwa. W I Niedzielę miesiąca, w czasie mszy św, Adoracja Najświętszego Sakramentu. Róże Różańcowe zapraszam po mszy św. na krótkie spotkanie. Zachęcam do skorzystania z sakrementu pojednania z racji na I piątek i I sobotę miesiąca. Z racji na czas urlopów, nie będzie w lipcu i w sierpniu posługi u chorych. Jeśli będzie taka potrzeba, proszę o kontakt o każdej porze dnia i nocy.

5. Do stanu Małżeńskiego przygotowują się: Katarzyna Grudkowska - panna z Krzydliny Wielkiej i Paweł Stelmaszczuk - kawaler z Krzydliny Wielkiej. Jest to zapowiedż I. Jeśli ktoś znałby przyczyny uniemożliwiające zawarcie tego sakramentalnego związku, zobowiązany jest o poinformowanie proboszcza.

6. W najbliższych dniach do 15 lipca, ze względu na urlop, wszelkie sprawy związane z kancelarią proszę załatwiać z o. Robertem.

7. W zakrystii do odebrania jest Gość Niedzielny.

8. Składam serdeczne podziękowania osobom, które sprzątały w tym tygodniu nasze świątynie. Na przyszły tydzień proszę: KRZYDLINA MAŁA - Micewicz Edyta i Stachowicz Maria, KRZYDLINA WIELKA - Hucaluk Krystyna i Stolarz Wiesława