II Niedziela Wielkiego Postu.Ogłoszenia Duszpasterskie 13.03. -20.03.2022.
Data dodatnia: 2022-03-18

II Niedziela Wielkiego Postu.

Ogłoszenia duszpasterskie 13.03.- 20.03. 2022.

1.  W Wielkim Poście w niedzielę Gorzkie Żale z nauką  w Krzydlinie Małej o godzinie 17:00

a w Krzydlinie Wielkiej o godzinie 16:00.

Droga Krzyżowa w piątki; dla dzieci, młodzieży i  dorosłych w

Krzydlinie Małej o godzinie 16:30 a w Krzydlinie Wielkiej po Mszy świętej wieczornej.

W kaplicach;  Dębnie i Domaszkowie o godzinie 16:30.Wszystkich serdecznie zapraszamy.

2.   W sobotę 19 marca przypada 6 rocznica konsekracji biskupiej J. E. Księdza Biskupa Jacka Kicińskiego.

Także w sobotę 19 marca – uroczystość św. Józefa Oblubieńca Najśw. Maryi Panny.

Jest to święto patronalne J. E. Księdza Arcybiskupa Józefa Kupnego, Metropolity Wrocławskiego.

W katedrze w tym dniu Msza św. w intencji Dostojnego Solenizanta o godz. 11.00.

Pamietajmy w naszych modlitwach.

2.  W następną niedzielę  spotkanie w Krzydlinie Małej na Mszy świętej o godzinie

11:15 dla  rodziców i dzieci przygotowujących się do PierwszejKomunii Świętej.

4.  Dziękujemy rodzinom za posprzątanie kościołów kaplic.

5.  Wszystkim gościom przybyłym do parafii i  parafianom  życzymy;  Bożego  błogosławieństwa

i opieki  Matki Bożej. Wszystkim, którzy obchodzą imieniny, urodziny, rocznice składamy

najlepsze życzenia. Pamiętajmy o nich w naszych modlitwach.