III. Niedziela Zwykła. Ogłoszenia duszpasterskie 22 - 29.01.2017.
Data dodatnia: 2017-01-22

1.    W następną niedzielę we wszystkich kościołach i kaplicach Archidiecezji Wrocławskiej  odbędzie się zbiórka pieniężna do puszek na zakony klauzurowe. W naszej parafii odbędzie się po Mszach świętych.

2.    Kolekta w Krzydlinie Małej i Domaszkowie przeznaczona jest na potrzeby parafii.

3.    Dziękujemy rodzinom za posprzątanie Kościoła. W tym tygodniu prosimy rodziny z Krzydliny Wielkiej: Bogucka Bronisława i Hucaluk Krystyna. W Krzydlinie Małej; Lickiewicz Maria i Kostecka Alicja.

4.    Zachęcamy do zamawiania intencji Mszalnych. Intencje mszalne wywieszone są w gablocie parafialnej. Zachęcamy do pobrania prasy katolickiej.

5.    Wszystkim parafianom, gościom życzymy: zdrowia, Bożego błogosławieństwa, opieki Matki Najświętszej. Tym, którzy obchodzą imieniny, urodziny, rocznice, składamy najlepsze życzenia. Dziękujemy wszystkim ofiarodawcom za składane ofiary na potrzeby kościoła.