28 NIEDZIELA Zwykła. Ogłoszenia duszpasterskie - 09.10.2016
Data dodatnia: 2016-10-13

1.    Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim parafianom za udział w pielgrzymce do Sanktuarium Maryjnego do Barda i wspólną modlitwę z parafią Lubiąż.
2.    W miesiącu październiku różaniec święty prowadzą w Krzydlinie Wielkiej dzieci: w poniedziałek i piątek. Młodzież przygotowująca się do Sakramentu Bierzmowania: we wtorek i czwartek. W Krzydlinie Małej dzieci: we wtorek i czwartek. Młodzież przygotowująca się do sakramentu Bierzmowania: w poniedziałek i piątek. Żywa Róża: w sobotę i niedzielę. Wszystkich parafian serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy.
3.    W dzisiejszą niedzielę po Mszach świętych w naszej parafii są zbierane ofiary do puszek na Dzieło Fundacji Nowego Tysiąclecia dla młodzieży studiującej a pochodzącej z biednych rodzin.
4.    Dzisiejsza kolekta przeznaczona jest na utrzymane parafii. W Krzydlinie Wielkiej zbiórka na remont kościoła odbędzie się w następną niedzielę.
5.    W czwartek przypada 13–ty dzień miesiąca października poświęcony Matce Bożej Fatimskiej. W Krzydlinie Małej o godzinie 19.30 Różaniec święty, o godzinie 20.00 Msza święta wraz z procesją.  Po zakończonym nabożeństwie modlitwa o uzdrowienie z chorób przez wstawiennictwo św. Antoniego Marii Klareta wraz z ucałowaniem jego relikwii. Wszystkich parafian, Panów strażaków, serdecznie zapraszamy.
6.    15 października w sobotę o godzinie 6.00 rano wyrusza z katedry wrocławskiej piesza pielgrzymka z Wrocławia do grobu św. Jadwigi w Trzebnicy. Wszystkich chętnych parafian na pielgrzymkę zaprasza Ksiądz Stanisław Orzechowski przewodnik pielgrzymki. Uroczysta Msza święta w Trzebnicy o godzinie 16.30.
7.    W sobotę odbędzie się spotkanie dla ministrantów i lektorów w Krzydlinie Małej w kościele o godzinie 10.00, a w Krzydlinie Wielkiej w kościele o godzinie 11.00.
8.    W naszym dekanacie rozpoczynają się nauki przedmałżeńskie, pierwsze spotkanie w piątek 14.10. br. o godzinie 19.30 w Brzegu Dolnym w Parafii NMP Królowej Polski. Wszystkie osoby pragnące zawrzeć sakramentalny związek małżeński prosimy o wzięcie udziału w naukach.
9.    Dziękujemy rodzinom za posprzątanie Kościoła i dekorację kwiatami ołtarzy. W tym tygodniu prosimy rodziny z Krzydliny Wielkiej: Mytnik, Sałek; Krzydlina Mała: Rodzina Państwa młodych zawierających sakrament małżeństwa.
10.    Zachęcamy do zamawiania intencji mszalnych. Intencje mszalne wywieszone są w gablocie parafialnej. Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej. Wszystkim parafianom, gościom życzymy: zdrowia, Bożego błogosławieństwa, opieki Matki Najświętszej. Tym, którzy obchodzą imieniny, urodziny, rocznice, składamy najlepsze życzenia. Dziękujemy wszystkim ofiarodawcom za składane ofiary na potrzeby kościoła.