Ogłoszenia na XV Niedzielę zwykłą - 10.07.2016
Data dodatnia: 2016-07-08

1. W najbliższą środę będziemy przeżywać kolejny Dzień Fatimski. Zapraszamy na godz. 19.00 na Różaniec i po modlitwie różańcowej Msza św. po której procesja z figurą Matki Bożej Fatimskiej po ulicach Krzydliny Małej. Proszę, aby figurą zaopiekowały się osoby z Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego.

2. Do stanu małżeńskiego przygotowują się: Weronika Wierdak, panna z Naborowa i Dariusz Stachowicz, kawaler z Krzydliny Małej. Jest to zapowiedż III oraz Katarzyna Polak, panna z Mojęcic i Marek Bednarczuk, kawaler z Krzydliny Małej. Jest to zapowiedż I. Jeśli ktoś znałby przeszkody w zawarciu tych sakramentalnych związków małżeńskich, zobowiązany jest poinformować proboszcza.

3. KRZYDLINA WIELKA i DOMASZKÓW - Zbliża się czas Odpustu św. Marii Magdaleny. Na stoliku przy wejściu znajduje się program Triduum przed Odpustem i program samego Odpustu. Program będzie również na stronie internetowej naszej parafii. Przewodniczyć miał ksiądz gość ale z ważnych powodów duszpasterskich odmówił.

4. KRZYDLINA MAŁA i DOMASZKÓW - Przyszła niedziela to trzecia niedziela miesiąca i taca z tej niedzieli będzie przeznaczona na potrzeby naszej świątyni i kaplicy

5. W zakrystii do odebrania jest Gość Niedzielny

6. Serdeczne Bóg zapłać osobom, które sprzątały i dekorowały nasze świątynie. Na przyszły tydzień proszę: KRZYDLINA MAŁA - Wenderska Władysława i Wenderska Agnieszka, KRZYDLINA WIELKA - Rodziny: Bronowicka i Kuśnierzewska