Ogłoszenia na II Niedzielę Zmartwychwstania Pańskiego - 12.04.2015
Data dodatnia: 2015-04-11

1. Zapraszamy dzisiaj na popołudniowe Nabożeństwa do Bożego Miłosierdzia w godzinie Miłosierdzia, w Krzydlinie Małej i w Krzydlinie Wielkiej o godz. 15.00. Po Mszach św. zapraszam Członków Róż Różańcowych na nasze spotkanie.

2. Przy wejściu, na stałych miejscach znajdują się materiały związane z Duchową Adopcją Dziecka Poczętego. Wiemy jak bardzo na czasie jest to potrzeba, dlatego pragniemy rozpocząć tę inicjatywę w naszej wspólnocie parafialnej. W tych folderach jest wytumaczenie tego czym jest Duchowa Adopcja i w jaki sposób można się w nią zaangażować. W sobotę 2 maja, w Uroczystość NMP Królowej Polski, rozpoczniemy w sposób uroczysty tę inicjatywę przez złożenie przyrzeczenia chętnych członków. Szczegóły tej Uroczystości zostaną podane nieco pózniej. Od dzisiaj można zgłaszać swój udział w tej inicjatywie bądż osobiście bądż telefonicznie. Podpisane deklaracje przyniesiemy na tę Uroczystą Mszę Św. z przyrzeczeniami. Więcej informacji i szczegółów znajdzicie w informatorze, deklaracji i obrazku.

3. Składam serdeczne Bóg zapłać za złożone skarbonki z Jałmużną Wielkopostną. Było rozdanych 19 skarbonek, wróciło 30. Ofiara ze skarbonek wyniosła 935 zł, z tego 550 zł zostało przekazane na naszą Parafialną undację Ochrony Rodziny i obecnie w kasie Fundacji jest 2.000 zł. Kwota 385 zł została przekazana na Caritas Archidiecezji

4. Informacja dla wszystkich osób, które uczęszczają na kurs jezyka angielskiego. Pani Ola informuje, że zostają wznowione lekcje od tego tygodnia. W poniedziałek o godz. 18.30 grupa dorosłych, w środę o godz. 17.00 I grupa dzieci zaawansowanych i w czwartek o godz. 17.00 II grupa dzieci. Będą Przygotowane listy z tymi grupami dzieci.

5. KRZYDLINA MAŁA i DOMASZKÓW - Przyszła niedziela to trzecia niedziela miesiąca i taca z tej neidzieli będzie przeznaczona na potrzeby naszej świątyni i kaplicy

6. W zakrystii do odebrania jest Gosć Niedzielny

7. Serdeczne Bóg zapłać osobom, które sprzątały i przygotowały nasze świątynie na dzisiejszą niedzielną Eucharystię. Na następny tydzień prosimy: KRZYDLINA MAŁA - Kusztal Janina i Stachowicz Janina, KRZYDLINA WIELKA - Milimąka Jadwiga i Wojtunik Monika