Ogłoszenia na Niedzielę Zmartwychwstania Pańskiego - 5.04.2015
Data dodatnia: 2015-04-03

1. Serdecznie dziękujemy naszemu współbratu, klerykowi Bartłomiejowi Bednarkowi za posługę i służbę w naszej wspólnocie parafialnej w czasie Świętego Triduum Paschalnego i w czasie Świąt. Życzymy Mu wielu łask od Dobrego Boga w życiu zakonnym i w przygotowaniu się do pracy misjonarskiej.

2. Podziękowania nasze kierujemy również do wszystkich tych osób, które w jaki kolwiek sposób włączyły się w przygotowania, w dekorację i w przebieg naszych Uroczystości Paschalnych. Niech Zmartwychwstały Chrystus będzie Wam najpiękniejszą nagrodą.

3. Nabjbliższy tydzień to Oktawa Uroczystości Zmartwychwstania Pańskiego. Z racji na Oktawę, w piątek nie obowiązuje post.

4. Przyszła Niedziela to druga Niedziela Wielkanocna, jest to Niedziela Bożego Miłosierdzia. Zapraszamy na popołudniowe Nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia. W Krzydlinie Małej Nabożeństwo o godz. 17.00, w Krzydlinie Wielkiej o godz. 16.00. Po mszach św. zapraszam członków ROż RÓżańcowych na nasze spotkanie

5. W tym miesiącu nie będzie posługi chorych. W razie potrzeby proszę o kontakt o każdej porze dnia i nocy.

6. W zakrystii do odebrania jest Gość Niedzielny

7. Składamy sereczne podziękowania osobom, które sprzątały nasze świątynie. Na następny tydzień proszę: KRZYLINA MAŁA - Micewicz Edyta i Stachowicz Maria, KRZYDLINA WIELKA - Rodzina Nowożeńców