Ogłoszenia na V Niedzielę Wielkiego Postu - 22.03.2015
Data dodatnia: 2015-03-21

1. W środę, 25 marca, przypada Uroczystość Zwiastowania Pańskiego. W całym kościele ta Uroczystość obchodzona jest jako Dzień Świętości Życia. Będziemy się modlić za wszystkie niewiasty w stanie błogosławionym oraz o to, aby poczęte życie zawsze było przyjęte przez rodziców.

2. W sobotę, 28 marca, w katedrze wrocławskiej o godz. 15.00 rozpocznie się Spotkanie Młodzieży Archidiecezji Wrocławskiej w ramach XXX Światowych Dni Młodzieży. W ramach Spotkania przewidziana jest: Konferencja, Adoracja Krzyża, Spotkanie Młodych z ks. Arcybiskupem oraz koncert uwielbienia w wykonaniu Wrocławskiego Chóru Dni Młodzieży. Chętni proszę aby zgłaszali się indywidualnie i jak najszybciej u o. proboszcza.

3. Przyszła niedziela to Niedziela Męki Pańskiej, nazwana Niedzielą Palmową. Na wszystkich mszach św. będzie miało miejsce poświęcenie palm. Stare palmy można składać na stoliku lub w zakrystii. Będą one spalone i posłużą nam jako popiół na Środę Popielcową następnego roku.

4. Informacja z pewnym wyprzedzeniem: Rocznica I Komunii św. będzie miała miejsce w kościele parafialnym w Krzydlinie Małej w niedzielę Zesłania Ducha Świętego 24 maja o godz. 11.15. Zmiana spowodowana jestterminem zielonej szkoły.

5. W zakrystii są jeszcze do nabycia świece paschały - małe i duże

6. Do stanu Małżeńskiego przygotowują się: Wołczyk Wioleta, panna z Krzydliny Wielkiej i Tomasz Gaj, kawaler z Wińska. Jest to zapowiedż II. Jeśli ktoś znałby przeszkody w zawarciu tego sakramentalnego związku małżeńskiego, zobowiązany jest poinformować ojca proboszcza.

7. KRZYDLINA MAŁA - Serdeczne Bóg zapłać za złożone ofiary w ubiegłą niedzielę na rzecz naszej świątyni. Ofiary wyniosły 777 zł i 40 gr. Obecnie w kasie jest 3.237 zł. Dziękujemy również Różom Różańcowym za ofiarę 500 zł na kwiaty do Bożego Grobu.

8. DOMASZKÓW - Serdeczne Bóg zapłać za złożone ofiary w ubiegłą niedzielę na rzecz naszej kaplicy. Ofiary wyniosły 155 zł i 1 euro. Został zapłacony rachunek za prąd w kwocie 50 zł i obecnie w kasie jest 1.267 zł

9. W zakrystii do odebrania jest Gość Niedzielny, Mały Gość Niedzielny oraz, w stałych miejscach, znajduje się kolejny numer naszej gazetki parafialnej z programem Świętego Triduum Paschalnego. Program ten będzie także na stronie internetowej naszej parafii

10. Składamy serdeczne podziękowania osobom, które sprzątały nasze świątynie na dzisiejszą niedzielną Eucharystię i na przyszły tydzień prosimy: KRYDLINA MAŁA - Popławska Ewa i Prażuch Wioleta. KRZYDLINA WIELKA - Furmańska Elżbieta i Furmańska Kamila