Ogłoszenia na II Niedzielę Wielkiego Postu - 1.03.2015
Data dodatnia: 2015-02-28

1. Dzisiaj podczas adoracji Najświętszego Sakramentu w czasie mszy św. z racji na I Niedzielę miesiąca, będziemy się modlić śpiewem II części Gorzkich Żali. Nie będzie nabożeństwa popołudniowego w Krzydlinie Małej i w Krzydlinie Wielkiej.

2. W tym tygodniu przypada I czwartek, I piątek i I sobota miesiąca. W I czwartek, zapraszamy na indywidualną adorację Najświętszego Sakramentu do kaplicy zimowej od godz. 20.00 do 22.00. Nie będzie odwiedzin chorych w I piątek i w I sobotę, gdyż będą one bliżej Świąt, tzn: w piątek - 20 marca i w sobotę - 21 marca. W piątek zamiast nabożeństwa do Serca Pana Jezusa, zapraszamy na nabożeństwo Drogi Krzyżowej. W I sobotę Nabożeństwo do Niepokalanego Serca NMP.

3. W zakrystii do odebrania jest Gość Niedzielny

4. Składamy serdeczne Bóg zapłać osobom, które sprzątały i przygotowały nasze świątynie na dzisiejszą niedzielną Eucharystię. Na przyszły tydzień prosimy: KRZYDLINA MAŁA - Nadolna Kamila i Kowalczuk Wiesława, KRZYDLINA WIELKA - Stolarz Wioleta i Wołowacz Roman