Ogłoszenia na V Niedzielę zawykłą - 8.02.2015
Data dodatnia: 2015-02-07

1.W środę, 11 lutego przypada wspomnienie NMP z Lourdes. jest to XXIII Światowy Dzień Chorego. Serdecznie zapraszamy na Eucharystię do kościoła parafialnego na godz. 17.00. W czsie Mszy św. będzie miało miejsce specjalne Błogosławieństwo indywidualne Najświętszym Sakramentem osób chorych oraz zostanie im udzielony Sakrament Namaszczenia Chorych. Stan łaski uświęcającej jest konieczny, aby móc w pełni skorzystać z tego sakramentu. Zachęcamy do skorzystania ze spowiedzi św. Po mszy św. w kaplicy zimowej będzie projekcja I części filmu fabularnego "LOURDES" na którą serdecznie również zapraszamy. Film trwa 90 min.

2. Serdeczne Bóg zapłać za złożone ofiary do puszki w ubieglą niedzielę na rzecz pomocy siostrom klasztorów klauzurowych. Ofiary wyniosły 345 zł i 53 gr. i zostały na ten cel już przekazane.

3. KRZYDLINA MAŁA - Zachęcamy wszystkich mieszkańców do wzięcia udziału w wyborach nowego Sołtysa. Wybory odbędą się w poniedziałek 9 lutego o godz. 18.00 w świetlicy wiejskiej

4. W zakrystii do odebrania jest Gość Niedzielny. Na stolikach znajduje się rónież kolejny numer naszej gazetki parafialnej, która zawiera program Rekolekcji Wielkopostnych, które rozpoczną się w Środę Popielcową 18 lutego

5. Skłądam serdeczne Bóg zapłać osobom które sprzątały w naszych świątyniach. na przyszły tydzień proszę: KRZYDLINA MAŁA - Dąbrowicz Zenona i Dżumyk Krystyna. Dziekujemy p. Mariuszowi Dąbrowicz za naprawę dziury w dachu na wieży cmentarnej