Ogłoszenia na II Niedzielę po Bożym Narodzeniu - 4.01.2015
Data dodatnia: 2015-01-03

1. We wtorek przypada Uroczystość Objawienia Pańskiego. Jest to Misyjny Dzień Dziecka. Na mszach św. będzie poświęcenie wody, kadzidła i kredy. Po mszach św. będzie miała miejsce zbiórka do puszki na rzecz Krajowego Funduszu Misyjnego. W naszej wspólnocie parafialnej, w tym dniu, będzie opłatek parafialny i wspólne kolędowanie. Zapraszamy wszystkich do Sali Gimnastycznej do Szkoły Podstawowej w Krzydlinie Wielkiej na godz. 15.00. Zaprasza nas pani Dyrektor Szkoły, grono pedagogiczne, Sołectwo w Krzydlinie Wielkiej. W tym dniu nie będzie mszy św. o godz. 7.00 w Krzydlinie Małej.

2. W zakrystii do odebrania jest Gość Niedzielny oraz w stałych miejscach jest jeszcze gazetka parafialna ze sprawozdaniem z życia parafii za rok 2014

3. Serdeczne Bóg zapłać osobom, które sprzątały nasze świątynie i kaplice. Na przysżły tydzień proszę: KRZYDLINA MAŁA - Grodzka Beata i Grodzka Anna, KRZYDLINA WIELKA - Sałek Beata i Szymala Krystyna