Data dodatnia: 2014-01-24

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w wyjeżdzie Pielgrzymkowo - Wypoczynkowym do Chorwacji - MEDJUGORJE w dniach - 27.06 - 3.07.2014 r. z Biurem Usług Turystycznych i Rehabilitacyjnych "ALF". Koszt wyjazdu to 1.550 zł.

Oto Program;
1 dzień (27.06)
Zbiórka przy Kościele w Krzydlinie Małej o godz. 18.00. Wyjazd w kierunku Medjugorie. Nocny przejazd przez Czechy, Austrię, Słowenię.
2 dzień (28.06)
Przejazd do Parku Narodowego Plitwickie Jeziora - znajduje się tutaj 16 jezior, połączonych malowniczymi wodospadami. Przejazd do hotelu w okolice Zadaru. Czas wolny. Obiadokolacja. Nocleg.
3 dzień (29.06)
Śniadanie. Przejazd do Trogiru. Zwiedzanie: Pałac Cipiko, Katedra św. Laurencjusza, Ratusz, Promenada Nadmorska. Przejazd do hotelu w Medjugorie. Obiadokolacja. Nocleg
4 dzień (30.06)
Śniadanie. Pobyt w Medjugorie ( Bośnia - Hercegowina ) - Miejsce Objawień N.M.P.  Rozważanie życia Jezusa i Maryi w tajemnicach Różańca Świętego na Górze Objawień PODBRDO. Przejazd do MOSTARU - zwiedzanie słynnego mostu na Neretwie, Domu Tureckiego, Meczetu, wodospady Krawica. Obiadokolacja. Nocleg
5 dzień (1.07)
Śniadanie. Wyjazd do DUBROWNIKA - miasta nazywanego "Perłą Adriatyku". Przejazd na obiadokolację i nocleg.
6 dzień (2.07)
Śniadanie. Czas wolny. Obiadokolacja. Nocleg
7 dzień (3.07)
Śniadanie. Wyjazd w kierunku Polski. Przyjazd do Krzydliny Małej w godzinach nocnych. Zakończenie.

Świadczenia:
- Przejazd autokarem (klimatyzacja, barek, WC, dvd)
- Pilot - przewodnik
- Zakwaterowanie; 5 noclegów w hotelach, pokoje 2-3 osobowe z łazienkami
- Wyżywienie; 5 obiadokolacji i 5 śniadań
- Ubezpieczenie; NNW (15.000 PLN) + KL (10.000 euro) + bagaż (1.000 PLN) + CP (choroby przewlekłe)
Należy mieć ze sobą 60 euro. Kwota ta obejmuje bilety wstępu do zwiedzanych obiektów zgodnie z programem, opłaty turystyczne przy wjeżdzie do miast, taksy klimatyczne, opłaty dla miejscowych przewodników.
Cena nie obejmuje kosztów napojów do obiadokolacji. Kolejność zwiedzanych obiektów może ulec pewnym zmianom.

Zgloszenia proszę kierować na Parafię Św. Michała Archanioła w Krzydlinie Małej.

Wszystkich serdecznie ZAPRASZAMY