Porządek mszy św. 25.12.2016 - 01.01.2017
Data dodatnia: 2016-12-26

Niedziela 25.12. UROCZYSTOŚĆ BOŻEGO NARODZENIA.
            Krzydlina Mała
11:15   1. O łaskę zdrowia, Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej dla Szymka z okazji 8-męj rocznicy urodzin dla jego rodziców. chrzestnych, dziadków i całej rodziny.
            2 . Za ++ rodziców Marię i Zdzisława Baksalary i ++ Helenę i Ryszarda Stachowicz i + Krystynę Marticke o wieczne zbawienie.

Krzydlina Wielka
10:00    1. Za ++ Stefanię, Stanisława, Zenona i Władysława o wieczne zbawienie.
             2. O Boże błogosławieństwo potrzebne łaski, opiekę Matki Bożej w 30 –tą rocznicę urodzin dla Tomasza Stelmaszczuk i jego rodziny.

Dębno
8:30     Za ++ kapłanów pracujących w naszej parafii.

Domaszków
12:30    Za ++ Julianę w 20 –tą rocznicę śmierci i Juliana w 25 –tą rocznicę śmierci o wieczne zbawienie.

Poniedziałek 26.12. II –gi dzień Świąt Bożego Narodzenia świętego Szczepana I-go męczennika.

Krzydlina Mała
7:00      Za ++ rodziców O. Krzysztofa  i O. Jana   ++ z ich rodzin i ++ z rodziny O. Tomasza.
11:15   1. Za + Eugeniusza Ryl, Wiesławę, Renatę, Amalię, Zygmunta, Zofię i Józefa.
            2 . Za ++ rodziców Władysławę i Józefa Gackowiec i ++ z rodziny.

Krzydlina Wielka
10:00    1. Za ++ Jana, Stanisławę i Zygmunta.
            Dębno
8:30     O Boże błogosławieństwo potrzebne łaski, opiekę Matki Bożej w 3 –cią rocznicę urodzin dla Ewy Ulmaniec, rodziców, chrzestnych, dziadków i całej rodziny.

Domaszków
12:30    Za + Wandę Plaminiak w 1-szą rocznicę śmierci i + Tomasza Kotowskiego.

Wtorek 27.12. Święto św. Jana Apostoła i Ewangelisty.

Krzydlina Mała
17:00   Za + Zofię Zadarnowską w 20 –tą rocznicę śmierci. Msza święta ofiarowana od wnuków i prawnuków.

Krzydlina Wielka
18:00   O zdrowie i Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski, opiekę Matki Bożej dla Janiny z okazji Imienin.

Środa 28.12. Święto św. Młodzianków.

Krzydlina Mała
10:00   W intencji dzieci z całej parafii o Boże błogosławieństwo potrzebne łaski.

17:00   Za ++ Ewę , Bazylego, Anastazję, Apolinarego i ++ z rodziny.

Czwartek 29.12.

Krzydlina Mała
17:00  Za + Ryszarda Stachowicz w 2-gą rocznice śmierci o wieczne zbawienie.

Piątek 30.12.

8:00    Intencja wolna.

9:00    Intencja wolna.

Sobota 31.12.

Krzydlina Mała
17:00   Msza święta na zakończenie ROKU 2016 z podziękowaniem za otrzymane łaski  z prośbą o Boże błogosławieństwo w ROKU 2017.
.          Krzydlina Wielka
18:00   Msza święta na zakończenie ROKU 2016 z podziękowaniem za otrzymane łaski  z prośbą o Boże błogosławieństwo w ROKU 2017.

Niedziela 01.01. 2017. Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki.

Krzydlina Mała
11:15     O Boże błogosławieństwo potrzebne łaski, opiekę Matki Bożej dla całej Parafii Krzydlina Mała.

15:00    W intencji parafii o Boże błogosławieństwo potrzebne łaski.

Krzydlina Wielka
10:00   Dziękczynna o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej dla; Przemysława w 9-tą rocznicę   urodzin, Marii w 40 –tą rocznicę urodzin, Jolanty w 36 –tą rocznicę urodzin

Dębno
8:30     W intencji mieszkańców Dębna o Boże błogosławieństwo.

Domaszków
12:30   1. Za + Edwarda Ognik o wieczne zbawienie.
            2. W intencji mieszkańców Domaszkowa o Boże błogosławieństwo potrzebne łaski.