Ogłoszenia na XXXII Niedzielę Zwykłą - 9.11.2014
Data dodatnia: 2014-11-08

1. Dzisiaj przeżywamy w całym kościele dzień solidarności z Kościołem Prześladowanym w Syrii. W stałych miejscach znajdują się ulotki na ten temat, które można ze sobą zabrać.

2. Od dzisiaj można zamawiać msze św. na nowy rok.

3. KRZYDLINA MAŁA - Zapraszam dzisiaj członków Rady Parafialnej na spotkanie o godz. 19.00

4. Od poniedziałku do czwartku w naszym Domu Rekolekcyjnym będzie miało miejsce spotkanie Misjonarzy Klaretynów pod kierunkiem o. Gonzalo Fernandez z Zarządu Generalnego z Rzymu. Jeśli będzie taka potrzeba, a nie będzie nas w budynku plebanii to prosimy poszukiwać nas w budynku Domu Rekolekcyjnego. Prosimy o modlitwę, za którą już teraz diękujemy.

5. Przyszła niedziela to dzień wyborów do naszych wład lokalnych. Zapraszamy i zachęcamy wszystkich, którzy mogą głosować, aby w trosce o dobro naszego regionu, wzięli udział w wyborach głosując w sposób odpowiedzialny i zgodnie z własnym sumieniem. Punkt wyborczy jak zwykle w Szkole Podstawowej w Krzydlinie Wielkiej.

6. Zgodnie z usłyszanym przed chwilą listem Episkopatu Polski, w przyszłą niedzielę po mszach św. będą zbierane ofiary do puszki na organizację Światowych Dni Młodzieży.

7. KRZYDLINA MAŁA i DOMASZKÓW - Przyszła niedziela to trzecia niedziela miesiąca i taca z tej niedzieli będzie przeznaczona na potrzeby naszej świątyni i kaplicy.

8. KRZYDLINA WIELKA - Po mszy św. proszę członków Rady Parafialnej na chwilkę do zakrystii

9. W zakrystii do odebrania jest Gość Niedzielny. W stałym miejscu znajduje się również kolejny numer naszej gazetki parafialnej, która zawiera pewną nową propozycję skierowaną głównie do młodzieży naszej Wspólnoty Parafialnej w związku ze zbliżającym się spotkaniem TAIZE w Pradze oraz Światowymi Dniami Młodzieży w Krakowie. Zachęcam do zabrania, do lektury i do zaangażowania się w tę inicjatywę. Szczegóły znajdują się w gazetce i na stronie internetowej naszej parafii.

10. Składamy podziękowania osobom, które sprzątały i dekorowały nasze świątynie. Na przyszły tydzień proszę: KRZYDLINA MAŁA - Jarocka Róża i Dąbrowicz Olga. Przy tej okazji serdecznie dziękujemy p. Joannie Włodarskiej za inicjatywę pomocy siostrze Gracjanie przy robieniu dekoracji kwiatowych w naszej świątyni.  KRZYDLINA WIELKA - Żołądziejewska Beata i Owczarek Danuta.