Ogłoszenia na XXVI Niedzielę Zwykłą - 28.09.2014
Data dodatnia: 2014-09-26

1. Dzisiaj przeżywamy Odpust Parafialny św. Michała Archanioła. Uroczystość ta jest połączona z udzieleniem Sakramentu Bierzmowania 30 młodym członkom naszej wspólnoty. Zapraszamy wszystkich na Uroczystą Sumę Odpustową o godz. 12.30, którą odprawi, Słowo Boże wygłosi oraz Sakramentu Bierzmowania udzieli ks. Bp. Andrzej Siemieniewski.

2. W tym tygodniu będziemy przeżywać I czwartek, I piątek, I sobotę i I niedzielę miesiąca. ze względu na rozpoczynający się miesiąc pażdziernik, miesiąc Maryjny, zamiast tradycyjnych nabożeństw, będą Nabożeństwa Różańcowe, na które wszystkich serdecznie zapraszamy: dzieci, młodzież - szczególnie Bierzmowaną oraz dorosłych. Bądżmy na spotkaniu z naszą Matką, która na nas czeka. Od środy zaczną się codzienne Nabożeństwa Różańcowe w Krzydlinie Małej i w Krzydlinie Wielkiej. W Domaszkowie i w Dębnie, proszę, abyście gromadzili się na wspólnej modlitwie Różańcowej jak to było w zwyczaju.

3. W I piątek i w I sobotę miesiąca odwiedziny chorych według stałego porządku. W I niedzileę miesiąca, adoracja Najświętszego Sakramentu połączona z modlitwą Różańcową i spotkanie z członkami Róż Różańcowych.

4. KRZYDLINA MAŁA i KRZYDLINA WIELKA - Pragnę podzielić się z Wami wielką radością naszej parafialnej Scholi a właściwie zespołu KAFARNAUM, który zajął I miejsce w Konkursie Pieśni Religijnych i Sakralnych w kategorii " Zespół". Konkurs był organizowany w kościele p.w. św. karola Boromeusza w Wołowie. Oto trofeum, które zdobyli - statuetka i medal. Gratulujemy i dzielimy z Nimi naszą radość, dziękując za rozsławianie dobrego imienia naszej parafii.

5. KRZYDLINA MAŁA - Spotkanie członków Róż Różańcowych odbędzie się w niedzielę 12 pażdziernika po Nabożeństwie Różańcowym w Sali Parafialnej. Serdecznie zapraszamy wszystkich członków.

6.Serdeczne Bóg zapłać za złożone ofiary na rzecz Radia i Telewicji RODZINA. Ofiary wyniosły 313 zł i 22 gr.

7. KRZYDLINA MAŁA - Bóg zapłać za ofiary złożone na rzecz naszej świątyni. Ofiary wyniosły 470 zł i pozostało nam jeszcze 96 zł wewnętrznego długu.

8. DOMASZKÓW - Serdeczne Bóg zapłać za ofiary na rzecz naszej kaplicy. Wyniosły one 163 zł. Zapłacono za prąd 45 zł oraz za paramenty liturgiczne (wino, hostie, komunikanty, olej do świec) keowtę 160 zł. Obecnie w kasie jest 1.154 zł

9. W zakrystii do odebrania jest Gość Niedzielny

10. Składam podziękowania osobom, które sprzątały w tym tygodniu w naszych kościołach. Na następny tydzień proszę: KRZYDLINA MAŁA - Jagodzińska Maria i Grygiel Janina, KRZYDLINA WIELKA - Piotrowska Mariola i Socha Monika