Ogłoszenia na XXIV Niedzielę Zwykłą - 14.09.2014
Data dodatnia: 2014-09-13

1. Od dzisiaj rozpoczyna się IV Tydzień Wychowania, który będzie poświęcony roli prawdy w odpowiedzialnym wychowaniu. Zachęcam i zapraszam do modlitwy w intencji dzieci, młodzieży i wychowawców wypraszając ducha prawdy w całym procesie wychowania.

2. W czwartek, 18 września przypada święto św. Stanisława Kostki, Patrona Młodzieży. Po mszy św. w kościele parafialnym o godz. 18.00 Nabożeństwo do świętego Patrona Młodzieży. Zapraszamy na Eucharystię i na Nabożeństwo w intencji dzieci, młodzieży, nauczycieli i wychowawców.

3. W sobotę, 20 września, grupa modlitewna św. Michała Archanioła z Brzegu Dolnego, pragnie w naszym kościele św. Michała Archanioła, przeżyć swój dzień skupienia z kapłanem im towarzyszącym. Rozpocznie się on o godz. 10.00 i zakończy koronką do Miłosierdzia Bożego i Eucharystią o godz. 15.00. Grupa serdecznie zaprasza wszystkich nas do wzięcia udziału w tym dniu skupienia. Jest to wspaniała okazja, gdyż przed nami Parafialny Odpust św. Michała Archanioła. Zachęcamy i zapraszamy wszystkich do wzięcia udziału w tym dniu skupienia.

4. Ks. Arcybiskup, Józef Kupny, informuje nas, że w przyszłą niedzielę 21 września, obchodzony będzie Dzień Środków Masowego Przekazu. Od 21 lat na Dolnośląskiej ziemi, Radio Rodzina, realizuje misję służby ludziom a szczególnie chorym. Działa też portal telewizyjny przez który można codziennie uczestniczyć we mszy św, z wrocławskiej katedry. Zbierane ofiary do puszki w niedzielę 21 września, będą przeznaczone na utrzymanie i rozwój radia i telewizji RODZINA służąc pożytkowi mieszkańców naszej Archidiecezji. U nas także te ofiary będą zbierane do puszek po każdej mszy św.

5. KRZYDLINA MAŁA i DOMASZKÓW - Przyszła Niedziela  to trzecia niedziela miesiąca i taca z tej niedzieli będzie przeznaczona na potrzeby naszej świątyni i kaplicy.

6. KRZYDLINA MAŁA - W czwartek została zamontowana, obok figury św. Michała, tablica informacyjno - edukacyjna dotycząca naszej świątyni, zabudowań oraz kaplicy cmentarnej z inicjatywy Dolnośląskiego Zespołu Parków Krajoznawczych, który opiekuje się Parkami Krazjonznawczymi "Dolina Jezierzycy". Tablica ufundowana przez Urząd Wojewódzki i środki unijne.

7. KRZYDLINA MAŁA i DĘBNO - W imieniu nas wszystkich serdecznie dziekuję panu Janowi Druzgale za inicjatywę wykoszenia trawy na naszym cmentarzu.

8. Od dzisiejszego popołudnia aż do 24 września będę nieobecny. Wszelkie sprawy proszę załatwiać z o. Robertem

9. W zakrystii do odebrania jest Gość Noiedzielny oraz w stałych miejscach nasza gazetka zawierająca szczegółowy program Uroczystości Odpustowej św. Michała Archanioła połączonej z udzieleniem Sakramnetu Bierzmowania 30 młodym naszym parafianom. Program ten znajduje się rónież na stronie internetowej naszej parafii

10. Składam serdeczne podziękowania osobom, które sprzątały i dekorowały nasze świątynie. Na przyszły tydzień proszę: KRZYDLINA MAŁA - Pilarska Danuta i Cupiał Ewa, KRZYDLINA WIELKA - Stelmaszczuk Anna i Stelmaszczuk Ewa.