Ogłoszenia na XIX Niedzielę Zwykłą - 10.08.2014
Data dodatnia: 2014-08-09

1. W środę, 13 sierpnia, będziemy przeżywać kolejny dzień Fatimski. Zapraszam wszystkich do kościoła parafialnego na godz. 19.30 na modlitwę Różańcową. O godz. 20.00 msza św. po której procesja z figurą Matki Bożej Fatimskiej po ulicach Krzydliny Małej. Proszę, aby figurą zaopiekowali się członkowie Ochotniczej Straży Pożarnej z Krzydliny Małej.

2. W piątek, 15 sierpnia, będziemy obchodzić Uroczystość Wniebowzięcia NMP. Jest to Uroczystość obowiązkowa. Porządek Mszy św. jak w niedzielę. Po każdej mszy św. będzie poświęcenie ziół i kwiatów. Taca z tej Uroczystości będzie przeznaczona na odbudowę kościołów w naszej Archidiecezji.

3. Do stanu Małżeńskiego przygotowują się: Mateusz Furmański - kawaler z Krzydliny Wielkiej i Kamila Musiał - panna z Miłcza. Jest to zapowiedż III oraz Marek Wityk - kawaler z Krzydliny Małej i Aleksandra Szmytkiewicz - panna z Zielonej Góry. Jest to zapoweidż II. Jeśli ktoś znałby przeszkody w zawarciu tych sakramntalnych związków małżeńskich, zobowiązany jest poinfromwać proboszcza.

4. KRZYDLINA MAŁA  i DOMASZKÓW - Przyszła Niedziela to trzecia Niedziela miesiąca i taca z tej Niedzieli będzie przeznaczona na potrzeby naszej świątyni i kaplicy.

5. KRZYDLINA MAŁA i DĘBNO - Została zapłacona kwota 339 zł za wywóz śmieci z cmentarza za trzeci kwartał. W Krzydlinie Małej zostały wyczyszczone i odrestaurowane schody wejściowe do zakrystii i bocznego wejsćia do kościoła.

6. KRZYDLINA WIELKA i DOMASZKÓW - Zapłacona została kwota 329 zł za wywóz śmieci z cmentarza za trzeci kwartał.

7. W zakrystii do odebrania jest Gość Niedzielny.

8. Składam serdeczne podziękowania osobom, które sprzątały w tym tygodniu w naszych kościołach. Na przyszły tydzień proszę: KRZYDLINA MAŁA - Rodzina Państwa Młodych, KRZYDLINA WIELKA  - Milimąka Zbigniew i Bronowicka Irena