Ogłoszenia na XVII Niedzielę Zwykłą - 27.07.2014
Data dodatnia: 2014-07-25

1. W tym tygodniu przypada I piątek, I sobota i I Niedziela miesiąca. Po mszach wieczornych w Krzydlinie Małej i w Krzydlinie Wielkiej tradycyjne Nabożeństwa. W I Niedzielę miesiąca adoracja Najświętszego Sakramentu. W I Niedzielę, po mszach św. zapraszam Róże Różańcowe na nasze krótkie spotkanie. Przypominam, że nie będzie odwiedzin chorych z racji na I piątek i I sobotę miesiąca. W razie potrzeby proszę o kontakt o każdej porze dnia i nocy.

2. Od piątku rozpoczyna się miesiąc sierpień, który tradycyjnie przeżywany jest jako miesiąc trzeżwości tak bardzo potrzebnej w naszych rodzinach i w życiu tak wielu ludzi. Tegoroczny miesiąc przeżywany będzie pod hasłem Mamo, Tato, nie pijcie na moje zdrowie. Zachęcam do zrobienia jakiegoś wysiłku w tym względzie dla dobra dzieci i rodzin.

3. Do stanu Małżeńskiego przygotowują się: Mateusz Furmański - kawaler  z Krzydliny Wielkiej i Kamila Musiał - panna z Miłcza. Jest to zapowiedż I. Jeśli ktoś znałby przeszkody w zawarciu tego Sakramentalnego Związku Małżeńskiego, zobowiązany jest poinformować proboszcza.

4. Wyjeżdżającym na Pielgrzymkę przypominam i proszę o dokonywanie wpłat na ten cel.

5. W zakrystii do odebrania jest Gość Niedzielny

6. DOMASZKÓW - Serdecznie dziękuję za złożone ofiary na rzecz naszej kaplicy. Ofiary wyniosły 115 zł i 40 gr. Zapłacona została kwota 105 zł za prąd za dwa miesiące.

7. Składam podziękowania osobom, które sprzątały i przygotowały nasze świątynie na niedzielną Eucharystię i na przyszły tydzień proszę: KRZYDLINA MAŁA - Wojtyło Urszula i Popławska Barbara, KRZYDLINA WIELKA - Rodzina Nowożeńców