Ogłoszenia na XVI Niedzielę Zwykłą - 20.07.2014
Data dodatnia: 2014-07-18

1. Serdecznie dziekujemy o. Pawłowi Szulc cmf głoszącemu przez całą Niedzielę Słowo Boże w naszej parafii. Ojciec Paweł, długoletni Misjonarz Kuby, za kilka dni rozpocznie pracę na Dominikanie. Proszę o dar modlitwy w Jego intencji.

2. Dzisiaj w Krzydlinie Wielkiej Uroczystość Odpustowa z racji liturgicznego wspomnienia św. Marii Magdaleny, które wypadnie we wtorek 22 lipca. Zapraszamy na Sumę Odpustową o godz. 11.30 połączoną z poświęceniem figury świętej Patronki kościoła w Krzydlinie Wielkiej.

3. W piątek przypada święto św. Jakuba Apostoła i św. Krzysztofa -patrona kierowców. W Niedzielę, 27 lipca, po wszystkich mszach św. będzie poświęcenie pojazdów. Zapraszam więc wszystkich kierowców o przybycie swoimi pojazdami. Jak każdego roku, przy tej okazji, organizowana jest zbiórka do puszek na rzecz środków transportu dla misjonarzy przez NIVA POLSKA pod hasłem " Niesiemy Chrystusa na krańce świata". Za te złożone ofiary, w imieniu misjonarzy, już teraz składam serdeczne Bóg zapłać.

4. Wyjeżdżających na Pielgrzymkę do Medjugorie, proszę o dokonywanie włat, zaliczowych lub całościowych, na ten wyjazd.

5. KRZYDLINA MAŁA - Składam serdeczne Bóg zapłać za złożone ofiary w ubiegłą Niedzielę na rzecz naszej świątyni. Ofiary wyniosły 743 zł i 70 gr., w kasie było 2.902 zł. Została zapłacona należność za materiał i pracę związaną z położeniem chodnika i czyszczniem schodów. Należność wyniosła 4.500 zł i wewnętrznego długu zostąło nam 1.600 zł. Dług ten będzie regulowany z comiesięcznych składek.

6. DOMASZKÓW - Składam serdeczne podziękowania za złożoną ofiarę w ubiegłą Niedzielę na rzecz naszej kaplicy. Ofiary wyniosły 115 zł i 40 gr. Zapłacona zostła kwota 105 zł za dwa miesiące za prąd. W kasie obecnie jest 1.081 zł

7. W zakrystii do odebrania jest Gość Niedzielny

8. Składam serdeczne podziękowania osobom które sprzątałi i dekorowały nasze świątynie. Na przyszły tydzień proszę: KRZYDLINA MAŁA - Włodarska Joanna i Jarocka Anna, KRZYDLINA WIELKA - Rodzina Nowożeńców.