Ogłoszenia na XII Niedzielę Zwykłą - 22.06.2014
Data dodatnia: 2014-06-20

1. Serdecznie dziękuję za złożone stare sprzęty elektroniczne na rzecz kościoła misyjnego.

2. We wtorek, 24 czerwca, będziemy przeżywać Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela. To Główny Patron naszej Archidiecezji. Zapraszamy na Eucharystię, po której procesja Eucharystyczna w Krzydlinie Małej i w Krzydlinie Wielkiej.

3. W piątek, 27 czerwca, Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Kongregacja Stolicy Apostolskiej, informuje, że ten dzień obchodzony będzie w całym Kościele jako " Światowy Dzień Modlitw o Uświęcenie Kapłanów". Prosimy o dar modlitwy za nas kapłanów, za który serdecznie dziękujemy. Jest to również dzień zakończenia Roku Szkolnego. Zapraszamy wszystkich: dzieci, rodziców i całe rodziny na mszę św. do Krzydliny Wielkiej na godz. 8.00. Zachęcamy do skorzystania z sakramentu spowiedzi św. by właściwie podziękować Panu Bogu za szczęśliwy, miniony rok szkolny. Okazja do spowiedzi jest każdego dnia przed mszą św. wieczorną.

4. W najbliższą sobotę, 28 czerwca, przypada Święto Niepokalanego Serca NMP. Jest to Patronalne Święto naszego Zgromadzenia jako Synów Niepokalanego Serca NMP. Będziemy wdzięczni za dar modlitwy w intencji wszystkich Misjonarzy Klaretynów. Jest to również ODPUST w naszej kaplicy w Domaszkowie. Zapraszamy wszystkich w sobotę na godz. 19.00 na mszę św. do kaplicy w Domaszkowie.

DOMASZKÓW - W piątek, 27 czerwca od godz. 19.00 okazja do spowiedzi św. przed Odpustem i w sobotę, 28 czerwca o godz. 19.00 Msza św. Odpustowa.

5. W przyszłą Niedzielę, 29 czerwca, będziemy gościli br. Wojciecha Węglewskiego, którego pamiętamy z Jego pobytu w Krzydlinie. Br. Wojciech będzie nam proponował miód z pasieki, którą sam prowadzi. Po mszach św. będzie okazja do zaopatrzenia się w ten słodki towar.

6. KRZYDLINA MAŁA - Składam serdeczne podziękowania za złożone ofiary w ubiegłą niedzielę na rzecz naszej świątyni. Ofiary wyniosły 619 zł i w kasie jest 1,659 zł.

7. DOMASZKÓW - Składam serdeczne Bóg zapłać za  złożone, w ubiegłą niedzielę, ofiary na rzecz naszej kaplicy. Ofiary wyniosły 150 zł i 5 gr. W kasie obecnie jest 1.062 zł

8. Od jutra do czwartku włącznie będę nieobecny ze względu na rekolekcje zakonne. Wszelkie sprawy związane z kancelarią proszę załatwiać z o. Robertem.

9. W zakrystii do odebrania jest Gość Niedzielny.

10. Składam podziękowania osobom, które przygotowały i sprzątały nasze świątynie na dzisiejszą, niedzielną Eucharystię. Na przyszły tydzień proszę: KRZYDLINA MAŁA - Rodzina Nowożeńców. KRZYDLINA WIELKA - Lipińska Agnieszka i Piotrowski Tomasz