Ogłoszenia na III Niedzielę Wielkiego Postu - 23.03.2014
Data dodatnia: 2014-03-21

1. We wtorek, 25 marca, przypada Uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Jest to Dzień Świętości Życia, który w tym roku wchodzi w program przygotowania do Uroczystości Kanonizacji bł. Jana Pawła II, który był gorącym obrońcą życia od samego poczęcia do naturalnej śmierci. W czasie mszy św. będziemy prosić Dobrego Boga o poszanowanie życia każdego człowieka.

2. W gablotach znajduje się informacja dotycząca wakacyjnego wypoczynku dla dzieci z rodzin najuboższych organizowanego przez CARITAS. jeśli ktoś byłby nim zaintersowany proszę o jak najszybszy kontakt.

3. Do stanu Małżeńskiego przygotowują się: Dorota Sala - panna z Krzydliny Wielkiej i Krzysztof Pawlik - kawaler z Orzeszkowa oraz Józef Błaszczyk - kawaler z Głogowa i Weronika Salamon - panna z Wińska. Są to I zapowiedzi. Jeśli ktoś znałby przyczyny uniemożliwiające zawarcie tych związków małżeńskich, zobowiązany jest o poinformowanie proboszcza.

4. Ponawiam zaproszenie do wzięcia udziału w wakacyjnym wyjeżdzie pielgrzymkowo - wypoczynkowym na Chorwację a szczególnie do Medjugorie. Program oraz inne szczegóły znajdują się w gablocie oraz na stronie internetowej parafii.

5. KRZYDLINA MAŁA - Od poniedziałku msze św. w kościele o zwykłej porze.

6. KRZYDLINA MAŁA - Została dokonana renowacja kielicha mszalnego. Koszt renowacji wyniósł 750 zł. Składam serdeczne Bóg zapłać, w naszym imieniu, rodzinie, która zasponsorowała jego renowację jako wotum wdzięczności za wszelkie łaski i dary Boże, które stały się udziałem tej rodziny a która prosi o zachowanie anonimowości. Dzieuję również za złożone ofiary w ubiegłą Niedzielę na rzecz naszej świątyni. Ofiary wyniosły 533 zł. i 90 gr. 600 zł przeznaczono na renowację kapliczek w naszej miejscowości. Obecnie w kasie znajduje się 1.750 zł.

Składam serdeczne Bóg zapłać Radzie Sołeckiej za ofiarę 1500 zł oraz Różom Różańcowym za ofiarę 700 zł na materiał i pracę przy odnowie kapliczek, której podjął się pan Mariusz Dąbrowicz, któremu za ten wysiłek serdecznie dziękujemy. Dziękuję również panu Mariusowi za pracę przy naszej świątyni - zostały uzupełnione dachówki na wieżyczkach bocznych zakrystii i kościoła.

7. DOMASZKÓW - Serdeczne Bóg zapłać za złożone ofiary w ubiegłą niedzielę na rzecz naszej kaplicy. Ofiary wyniosły 132 zł i 50 gr. Został zapłacony prąd w wysokości 48 zł i obecnie w kasie jest 912 zł

8. W zakrystii do odebrania jest Gość Niedzielny

9. Skłądam serdeczne podziękowania rodzinom, które sprzątały w tym tygodniu nasze świątynie i na przyszły tydzień proszę: KRZYDLINA MAŁA - Fronczak Maria i Wałęska Maria, KRZYDLINA WIELKA - Mytnik Małgorzata i Sałek Beata.