V. Niedziela Zwykła. Ogłoszenia duszpasterskie 05-12.02.2017
Data dodatnia: 2017-02-04

1.    W dzisiejszą niedzielę we wszystkich kościołach i kaplicach Archidiecezji Wrocławskiej  w czasie Mszy świętych odbywa się adoracja Najświętszego Sakramentu. Po Mszach świętych zmiana tajemnic Różańca świętego dla Żywej Róży.

2.    W środę 08.02. przypada 47 rocznica konsekracji biskupiej jego Eminencji Księdza Kardynała Henryka Gulbinowicza. Pamiętajmy o Naszym Arcypasterzu Seniorze w naszych modlitwach.

3.    W sobotę 11.02. przypada wspomnienie Najświętszej Maryi Panny  z Lourdes – Światowy Dzień Chorego. Pamiętajmy w naszych modlitwach o chorych. W naszej parafii w czasie rekolekcji świętych - wielkopostnych odbędzie się na Mszy świętej udzielenie chorym i osobom starszym Sakramentu Namaszczenia Chorych.

4.    W  sobotę  11 lutego br. w Warszawie w Katedrze  Polowej Wojska Polskiego,  po  Mszy świętej o godzinie 13:00  odbędzie się uroczystość wręczenia stopni oficerskich Wojska Polskiego  grupie kapłanom  -  byłym alumnom – żołnierzom. Nominacje oficerskie  zostały zatwierdzone przez Departament Ministerstwa Obrony Narodowej na prośbę Biskupa Polowego Józefa Guzdka i Kurii Ordynariatu Polowego. Wśród   nich jest O. dr Jan Opala CMF proboszcz Parafii św. Michała  Archanioła w Krzydlinie Małej. Wręczenia kapłanom stopni oficerskich dokona Minister Obrony Narodowej Pan Antoni Macierewicz.

5.    Dziękujemy rodzinom za posprzątanie Kościoła. W tym tygodniu prosimy rodziny z Krzydliny Wielkiej: Woronicka Iwona i Moskwa Bożena. W Krzydlinie Małej; Bukiewicz Agnieszka i Pilarska Teresa.

6.    Zachęcamy do zamawiania intencji Mszalnych. Intencje mszalne wywieszone są w gablocie  parafialnej. Zachęcamy do pobrania prasy katolickiej.

7.    Wszystkim parafianom, gościom życzymy: zdrowia, Bożego błogosławieństwa, opieki Matki Najświętszej. Tym, którzy obchodzą imieniny, urodziny, rocznice, składamy najlepsze życzenia. Dziękujemy wszystkim ofiarodawcom za składane ofiary na potrzeby kościoła.