IV. Niedziela Zwykła. Ogłoszenia duszpasterskie 29.01. - 05.02.2017.
Data dodatnia: 2017-02-01

1.    W dzisiejszą niedzielę we wszystkich kościołach i kaplicach Archidiecezji Wrocławskiej  jest zbiórka pieniężna do puszek na zakony klauzurowe. W naszej parafii odbywa się po Mszach świętych. Za ofiary składam serdeczne podziękowanie.

2.    W czwartek przypada Uroczystość Ofiarowania Pańskiego. Msze święte w naszej parafii wraz z po-święceniem świec  w Krzydlinie Małej o godzinie 17:00 a w Krzydlinie Wielkiej o godzinie 18:00 .
 W tym dniu obchodzony jest w kościele ,,Dzień Życia Osób Konsekrowanych.” Uroczysta Msza święta w  intencji osób konsekrowanych zostanie odprawiona  w katedrze  Wrocławskiej o godzinie 10:00, a w naszej parafii o godzinie 17:00.

3.    W Piątek przypada pierwszy piątek miesiąca lutego od godziny 8:30 odwiedzę chorych w domach w Krzydlinie Małej. Od godziny 9:00 w Krzydlinie Wielkiej. O godzinie 10:00 w Domaszkowie.  Spowiedź święta dla dzieci, młodzieży i dorosłych  przed Mszą świętą.

4.    W piątek po Mszach świętych odbędzie się błogosławieństwo św. Błażeja.

5.    Dziękujemy rodzinom za posprzątanie Kościoła. W tym tygodniu prosimy rodziny z Krzydliny Wielkiej: Stolarz Wiesława i Szelewa Alicja. W Krzydlinie Małej; Gacek Lucyna i Sójka Halina.

6.    Zachęcamy do zamawiania intencji Mszalnych. Intencje mszalne wywieszone są w gablocie  para-fialnej. Zachęcamy do pobrania prasy katolickiej.

7.    Wszystkim parafianom, gościom życzymy: zdrowia, Bożego błogosławieństwa, opieki Matki Naj-świętszej. Tym, którzy obchodzą imieniny, urodziny, rocznice, składamy najlepsze życzenia. Dzięku-jemy wszystkim ofiarodawcom za składane ofiary na potrzeby kościoła.