Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki. Ogłoszenia duszpasterskie 01.01. - 08.01.2017.
Data dodatnia: 2016-01-01

1.    Rozpoczęliśmy w Imię BogaTrójedynego Nowy Rok 2017. Prośmy w naszych modlitwach o potrzebne laski dla nas z osobna, naszych rodzin, Ojczyzny dla całego świata o pokój i Boże błogosławieństwo.

2.    Kolęda w Krzydlinie Wielkiej rozpocznie się  w poniedziałek 02.01. i  we  wtorek  03.01 od godziny 15:00. Program Kolędy wywieszony jest w gablocie parafialnej. Msza święta  w intencji mieszkańców Krzydliny Wielkiej  zostanie odprawiona  z podziękowaniem za Kolędę 07.01 o godzinie 18:00 w sobotę w kościele w Krzydlinie Wielkiej.

3.    Kolęda w Krzydlinie Małej rozpocznie się w środę 04.01., w czwartek 05.01. od godziny 15:00 i w sobotę 07.01. od godziny 10:00. Program Kolędy wywieszony jest w gablotce parafialnej. Msza święta za mieszkańców Krzydliny Małej i Kątów zostanie odprawiona w Objawienie Pańskie "Trzech Króli " 06.01. o godzinie 11:15 w kościele w Krzydlinie Małej.

4.    Kolęda w Kątach rozpocznie się w poniedziałek 09.01. o godzinie 15:00.  Kolęda w Soplicowo rozpocznie się w poniedziałek 09.01. o godzinie 15:00.
5.    W piątek przypada uroczystość Objawienia Pańskiego. Trzech Króli.  Msze święte będą sprawowane we-dług  porządku niedzielnego. Na Mszach świętych odbędzie się poświęcenie kredy, wody i kadzidła.

6.    W Wołowie 06.01.2017. w Uroczystość Trzech Króli odbędzie się ,, Orszak Trzech Króli’’, który wyruszy spod kościoła św. Karola Boromeusza o godzinie 14:00 do rynku. Na tą uroczystość serdecznie zaprasza całą parafię Pan Burmistrz Miasta i Gminy Wołów Dariusz Chmura wraz z duszpasterzami parafii Wołowa.

7.    W następną niedzielę 08.01.2017 roku o godzinie 15:00 w Szkole Podstawowej w Krzydlinie Wielkiej /sala gimnastyczna/ odbędzie się spotkanie opłatkowe całej parafii Krzydlina Mała, dzielenie się opłatkiem i wspólne kolędowanie. Na to spotkanie serdecznie zaprasza nas Pani Dyrektor Szkoły Bożena Szpak i Pan Sołtys Krzydliny Wielkiej  Ryszard Szelewa wraz z Radą Sołecką.

8.    Dziękujemy rodzinom za posprzątanie Kościoła. W tym tygodniu prosimy rodziny z Krzydliny Wielkiej: Rogalna Jadwiga i Piotrowska Marta. W Krzydlinie Małej; Kowlke Katarzyna i Monika Żmuda.

9.    Wszystkim gościom i całej Parafii życzymy jako duszpasterze Misjonarze Klaretyni w Nowym Roku; zdrowia, Bożego błogosławieństwa, opieki Matki Bożej na każdy dzień naszego życia w rodzinie i w pracy, tam gdzie żyjemy i posyła nas Bóg.