34NIEDZIELA Zwykła. Ogłoszenia duszpasterskie - 20.11.2016 Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata
Data dodatnia: 2016-11-20

1.    W dzisiejszą Uroczystość  Jezusa Chrystusa  Króla Wszechświata we wszystkich Kościołach i Kaplicach zgodnie z zaleceniem Episkopatu Polski jest dokonywany w czasie Mszy świętych ,, Jubileuszowy Akt Przyjęcia Jezusa Chrystusa za Króla i Pana.”

2.    W dzisiejszą niedzielę kolekta z Krzydliny Małej  przeznaczona jest na utrzymanie kościoła a w Domaszkowie na utrzymanie kaplicy. Za ofiary składamy serdeczne podziękowanie.

3.    W tym tygodniu w kalendarzu Liturgicznym wspominamy: w poniedziałek Ofiarowanie Najświętszej Maryi Panny, we wtorek św. Cecylii dziewicy i męczennicy, w czwartek Świętych męczenników Andrzeja Dung –Lac, kapłana i Towarzyszy.

4.    W następną niedzielę rozpoczyna się Adwent. Jest to czas radosnego przygotowania naszych serc  do Świąt Bożego Narodzenia. Msze święte Roratnie będą sprawowane w kościołach w Krzydlinie Małej o godzinie 17:00 a w Krzydlinie Wielkiej o godzinie 18:00. Serdecznie zapraszamy dzieci, młodzież, rodziców i wszystkich parafian.

5.    W następną niedzielę o godzinie 16:00 odbędzie się spotkanie rodziców dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii Świętej w salce katechetycznej w Krzydlinie Małej. Wszystkich serdecznie zapraszamy.

6.    Dziękujemy rodzinom za posprzątanie Kościoła i dekorację kwiatami ołtarzy. W tym tygodniu prosimy rodziny z Krzydliny Wielkiej: Krakowska Wioletta i Krakowska Paulina.
       W Krzydlinie Małej: Wasilewska Anna i Pilarska Danuta.

7.    Zachęcamy do zamawiania intencji mszalnych. Intencje mszalne wywieszone są w gablocie parafialnej. Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej. Wszystkim parafianom, gościom życzymy: zdrowia, Bożego błogosławieństwa, opieki Matki Bożej. Tym, którzy obchodzą imieniny, urodziny, rocznice, składamy najlepsze życzenia.
Dziękujemy wszystkim ofiarodawcom za składane ofiary na potrzeby kościoła.