29 NIEDZIELA Zwykła. Uroczystość Św. Jadwigi Głównej Patronki Śląska i Arch. Wrocławskiej. Ogłoszenia duszpasterskie
Data dodatnia: 2016-10-17

1.    W dzisiejszą niedzielę w całej Polsce w kościołach odbywa się liczenie wiernych uczęszczających na Msze święte. W naszej parafii odbywa się po Mszach świętych.

2.    Zapraszamy dzieci, młodzież i wszystkich wiernych do odmawiania codziennie Różańca świętego w naszych kościołach i kaplicach.

3.    Dzisiejsza kolekta przeznaczona jest na utrzymane parafii. W Krzydlinie Wielkiej Rada Parafialna  dziś będzie zbierała ofiary od rodzin na remont kościoła.

4.    W piątek 21.10. po Mszy świętej wieczornej o godzinie 18:30 w Krzydlinie Małej w salce na plebanii odbędzie się spotkanie dla młodzieży przygotowującej się do sakramentu Bierzmowania. Wszystkich serdecznie zapraszamy.

5.    W następną niedzielę 23.10 od godziny 9:30 odbędzie się kiermasz związany z Dniem Wszystkich Świętych organizowany przez uczniów i Radę Rodziców Szkoły Podstawowej im. Jana Korczaka w Krzydlinie Wielkiej, który odbędzie się w remizie strażackiej. Organizatorzy wszystkich serdecznie zapraszają.

6.    W następną niedzielę przypada adoracja wieczysta w naszej parafii.

7.    Spotkanie dla rodziców i dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii Świętej odbędzie się w następną niedzielę w kościele Krzydlinie Małej o godzinie 17.00,  gdzie dzieciom zostaną wręczone różańce święte.

8.    Zbliża się uroczystość Wszystkich Świętych i Dzień Zmarłych. Karki na wypominki za zmarłych można zabrać ze stolika do domu gdzie wypisujemy imiona zmarłych i wraz z ofiarą składamy w kopercie w zakrystii lub kancelarii parafialnej.

9.    Dziękujemy rodzinom za posprzątanie Kościoła i dekorację kwiatami ołtarzy. W tym tygodniu pro-simy Rodziny z Krzydliny Wielkiej: Szymala i Wasilewska. Krzydlina Mała: Włodarska Joanna i Przybyłek Marzena.

10.   Zachęcamy do zamawiania intencji Mszalnych. Intencje mszalne wywieszone są w gablocie parafialnej. Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej.

11.  Wszystkim parafianom, gościom życzymy: zdrowia, Bożego błogosławieństwa, opieki Matki Najświętszej. Tym, którzy obchodzą imieniny, urodziny, rocznice, składamy najlepsze życzenia. Dziękujemy wszystkim ofiarodawcom za składane ofiary na potrzeby kościoła.