27. NIEDZIELA Zwykła. Ogłoszenia duszpasterskie 02.10.2016
Data dodatnia: 2016-10-01

1. Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim parafianom za przygotowanie kościołów, kaplic, dary ofiarne na stół a także za gorące powitanie O. Biskupa podczas wizytacji kanonicznej w naszej parafii.

2. W dzisiejszą niedzielę jest prowadzona zbiórka do puszek w całej Archidiecezji Wrocławskiej jako pomoc dla ludzi poszkodowanych przez trzęsienie ziemi we Włoszech. W naszej parafii zbiórka jest prowadzona do puszek po Mszach świętych.

3. Dzisiaj z racji pierwszej niedzieli miesiąca, po mszach świętych zmiana tajemnic różańcowych.

4. Nabożeństwa Różańcowe w naszej parafii są odprawiane w ciągu tygodnia w Krzydlinie Małej o godzinie 17:30 a w Krzydlinie Wielkiej o godzinie 18:30 po nabożeństwach są sprawowane Msze święte. W niedzielę w Krzydlinie Małej o godzinie 17:00 w Krzydlinie Wielkiej o godzinie 9:30. W kaplicach w Domaszkowie i Dębnie codziennie przez Żywą Różę o godzinie 17:00.

5. W miesiącu październiku różaniec święty prowadzą dzieci: w poniedziałek i piątek. Młodzież przygotowująca się do sakramentu Bierzmowania: we wtorek i czwartek. Żywa Róża: w sobotę i niedzielę. Wszystkich parafian serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy.

6. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek miesiąca października. W piątek od godziny 9:00 odwiedzimy chorych w domach w Krzydlinie Wielkiej i Małej a sobotę od godziny 9:00 w Domaszkowie i Dębnie. Spowiedź święta codziennie przed Mszą świętą.

7. W przyszłą niedzielę 09.10. odbędzie się XVI Dzień Papieski. Po Mszach świętych w naszej parafii będą zbierane ofiary do puszek na Dzieło Fundacji Nowego Tysiąclecia dla młodzieży studiującej a pochodzącej z biednych rodzin.

8. W sobotę 8 października jest spotkanie Żywej Róży Archidiecezji Wrocławskiej w Sanktuarium w Bardzie Śląskim. Parafia Krzydlina Mała i Lubiąż organizuje wspólny wyjazd autokarem w sobotę o godzinie 6:30 wyjazd z Krzydliny Małej, Krzydlina Wielka, Domaszków, Lubiąż. Chętni z naszej parafii proszeni są o zapisywanie się w zakrystii. Koszt pielgrzymki 30 złotych.

9. Dziękujemy rodzinom za posprzątanie Kościoła i dekorację kwiatami ołtarzy. W tym tygodniu prosimy Rodziny z Krzydliny Wielkiej: Cygan i Kołodziejczyk Krzydlina Mała: Stachowicz Renata i Martyn Marta.

10. Zachęcamy do zamawiania intencji mszalnych. Intencje mszalne wywieszone są w gablocie parafialnej. Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej. Wszystkim parafianom, gościom życzymy: zdrowia, Bożego błogosławieństwa, opieki Matki Najświętszej. Tym, którzy obchodzą imieniny, urodziny, rocznice, składamy najlepsze życzenia. Dziękujemy wszystkim ofiarodawcom za składane ofiary na potrzeby kościoła.

11. Zapowiedzi przedślubne; Mateusz Jasiński, kawaler, zamieszkały w Wołowie, ul. Batalionów Chłopskich 11 i Malwina Stachowicz, panna, zamieszkała Krzydlina Mała 31. Zapowiedź II.