26. NIEDZIELA Zwykła. Ogłoszenia duszpasterskie 25.10. 2016
Data dodatnia: 2016-10-08

1. Witamy bardzo serdecznie w naszej wspólnocie parafialnej Jego Ekscelencję O. Biskupa Jacka Kicińskiego CMF, który prowadzi wizytację kanoniczną parafii. O godzinie 12:30 przewodniczył będzie Mszy świętej odpustowej ku czci świętego Michała Archanioła w Krzydlinie Małej. Na wszystkich Mszach świętych w naszych kościołach i kaplicach wygłosi do nas Słowo Boże.

8:30 - Msza święta w Dębnie – Słowo O. Biskupa.
10:00 - Msza święta w Krzydlinie Wielkiej – Słowo O. Biskupa.
11:15 - Msza święta w Domaszkowie – Słowo O. Biskupa.
12:30 - Msza święta Odpustowa św. Michała Archanioła w Krzydlinie Małej
–  przewodniczenie, Słowo i procesja wokół kościoła – O. Biskup.
14:00 – Obiad z kapłanami dekanatu Brzeg Dolny.
15:00 - Kawa z członkami Róż Różańcowych i Duchowej Adopcji
Dziecka Poczętego i  spotkanie z Radą Parafialną.
16:00 - Spotkanie z Siostrami zakonnymi Zgromadzenia Sióstr De Notre
Dame w ich klasztorze.

2. Wszystkich parafian i gości serdecznie zapraszamy i pamiętajmy o Ojcu Biskupie w naszych modlitwach.W czasie Mszy świętej o godzinie 12:30 zostanie wprowadzony na urząd proboszcza parafii Krzydlina Mała 0. Jan Opala CMF.

3. W miesiącu październiku codziennie po Mszy świętej wieczornej będzie nabożeństwo Różańca świętego w Krzydlinie Małej i w Krzydlinie Wielkiej a w kaplicach w Domaszkowie i Dębnie o godzinie 17:00 prowadzony przez Żywą Różę. Wszystkich parafian serdeczne zapraszamy a zwłaszcza młodzież i dzieci.

4. W następną niedzielę 02.10.br. będzie prowadzona zbiórka do puszek w całej Archidiecezji Wrocławskiej jako pomoc dla ludzi poszkodowanych przez trzęsienie ziemi we Włoszech. W naszej parafii odbędzie się ona po Mszach świętych.

5. Dziękujemy rodzinom za posprzątanie Kościoła i dekorację kwiatami ołtarzy. W tym tygodniu prosimy Rodziny z Krzydliny Wielkiej: Gródkowska i Stelmaszczuk. Krzydlina Mała: Kusztal Janina i Stachowicz Janina.

6. Zachęcamy do zamawiania intencji Mszalnych. Intencje mszalne wywieszone są w gablocie parafialnej. Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej.

7. Wszystkim parafianom, gościom życzymy: zdrowia, Bożego błogosławieństwa, opieki Matki Najświętszej. Tym, którzy obchodzą imieniny, urodziny, rocznice, składamy najlepsze życzenia. Dziękujemy wszystkim ofiarodawcom za składane ofiary na potrzeby kościoła.