Ogłoszenia na XIX Niedzielę zwykłą - 7.08.2016
Data dodatnia: 2016-08-05

1. W najbliższą sobotę będziemy przeżywać kolejny Dzień Fatimski w naszej wspólnocie. Zapraszamy najpierw na Modlitwę Różańcową o godz. 19.30. Po Różańcu będzie Msza św. zakończona Procesją z figurą Matki Bożej Fatimskiej po ulicach Krzydliny Małej. Proszę, aby figurą zaopiekowali się mężczyżni.

2. Jak co roku, Fundacja Pomocy Kościołowi w Potrzebie, współpracująca z firmą Green Office, organizuje zbiórkę zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego. Zużyty sprzęt będzie odebrany spod kościoła w środę 10 sierpnia o godz. 9.30. Można więc od jutra składać go na parkingu przy kościele w Krzydlinie Małej. Na stoliku, w stałym miejscu, znajdują się krótkie informatory na ten temat. Informatory można zabrać ze sobą.

3. W zakrystii do odebrania jest Gość Niedzielny

4. DĘBNO - W przyszłą niedzielę po mszy św. będzie okazja do złożenia ofiary na rzecz dzieci z Domu Dziecka, który prowadzą nasze Siostry w Krzydlinie Małej z okazji Peregrynacji Figury Matki Bożej Miłosiernej w naszych rodzinach jako uczynek miłosierdzia i jako podziękowanie za dar Peregrynacji

5. Serdeczne Bóg zapłać rodzinom, które sprzątały i dekorowały nasze świątynie na dzisiejszą Eucharystię. Na przyszły tydzień prosimy: KRZYDLINA MAŁA - Czernek Agnieszka i Czernek Danuta, KRZYDLINA WIELKA - Rodziny: Pielich i Pielich