Ogłoszenia na XI Niedzielę zwykłą - 12.06.2016
Data dodatnia: 2016-06-08

1. Serdeczne Bóg zapłać za złożone ofiary w ubiegłą niedzielę do puszki na budowę Centrum Opatrzności Bożej w Warszawie. Ofiary wyniosły 495 zł i 85 gr. i zostały na ten cel przekazane

2. W najbliższy poniedziałek, 13 czerwca, będziemy przeżywac kolejny Dzień Fatimski w naszej wspólnocie parafialnej. Zapraszamy wszystkich do kościoła parafialnego na godz. 19.30 na Różaniec Fatimski a następnie na mszę św. która zkończy się tradycyjną procesją ulicami Krzydliny z figurą Matki Bożej Fatimskiej. W czasie tej procesji będziemy się modlić Litanią do Serca Pana Jezusa. Proszę, aby figurą zaopiekowali się mężczyzni

3. W dniach od 17 do 19 czerwca, czyli od piątku do niedzieli, w naszym Domu w Krzydlinie Małej odbędą się Klaretyńskie Dni Młodych pod hasłem Więcej niż Miłość - w promieniach Miłosierdzia. Będą one prowadzone przez ojców z Warszawy i z Łodzi. Serdecznie zapraszamy młodzież z naszej wspólnoty parafialnej do wzięcia udziału w nich. Szczegóły znajdują się na małych informatorach przy wejściu.

4. Do stanu małżeńskiego przygotowują się: Marta, Maria Wawruszczak, panna z Domaszkowa i Zbysław Tołstołucki, kawaler z Jarocina. Jest to zapowiedż II. Jeśli ktoś znałby przeszkody w zawarciu tego sakramentalnego związku małżeńskiego, zobowiązany jest poinformować proboszcza.

5. KRZYDLINA MAŁA i DOMASZKÓW - Przyszła niedziela to trzecia niedziela miesiąca i taca z tej niedzieli będzie przeznaczona na potrzeby naszej świątyni i kaplicy.

6. W zakrystii do odebrania jest Gość Niedzielny

7. Serdeczne Bóg zapłać rodzinom, które sprzątały i dekorowały nasze świątynie. Na przyszły tydzień proszę: KRZYDLINA MAŁA - Sójka Ewa i Czech Justyna, KRZYDLINA WIELKA: rodziny - Woronicka, Woronicka