Ogłoszenia na II Niedzielę zwykłą - 17.01.2016
Data dodatnia: 2016-01-15

1. Od poniedziałku, w całym Kościele Powszechnym rozpoczyna się Tydzień Powszechnej Modlitwy o Jedność Chrześcijan. W czsie Mszy św. modlić się będziemy o Jedność. Zachęcam również do modlitwy indywidualnej w tej intencji.

2. Składamy serdeczne Bóg zapłać rodzinom, które przyjęły Błogosławieństwo Nowonarodzonego Chrystusa w czasie Wizyty Duszpasterskiej. Na 364 rodziny naszej parafii, Błogosławieństwo przyjęło 328 rodzin. Kolędy nie przyjęło 35 rodzin. Serdecznie dziękujemy za prawdziwie chrześciajński wymiar tych odwiedzin kolędowych. Dla nas była to okazja, aby choć krótką chwilę spędzić w gronie danej rodziny. Jeśli któraś z rodzin nieobecnych chciałaby mieć jeszcze kolędę, proszę o zgłoszenie. Serdeczne Bóg zapłać za składane ofiary przy tej okazji. W znacznej części zostały one przekazane na potrzeby naszej parafii.

3. KRZYDLINA MAŁA - Z racji na zbliżający się Dzień Dziadka i Babci, 21 i 22 stycznia, jak co roku, Siostry wraz z dziećmi zapraszają na Uroczyste Obchody Dnia Seniora. W piątek, 22 stycznia w kaplicy Sióstr o godz. 15.00 będzie Msza św. w intencji Dziadków i Babć a po Mszy św. dzieci zapraszają na występ poświęcony babciom i dziadkom

4. W zakrystii do odebrania jest Gość Niedzielny

5. Składamy serdeczne podziękowania osobom, które sprzątały nasze świątynie. Na przyszły tydzień prosimy: KRZYDLINA MAŁA - Renata Stachowicz i Marta Martyn, KRZYDLINA WIELKA - Rodziny: Baksalary i Łabuda