Ogłoszenia na I Niedzielę Adwentu - 29.11.2015
Data dodatnia: 2015-11-27

1. Dzisiejszą Niedzielą rozpoczyna się czas Adwentu, czyli radosnego oczekiwania na przyjscie Chrystusa. Od poniedziałku rozpoczną się Msze św. Roratnie. W KRZYDLINIE MAŁEJ, msze św. w kaplicy zimowej o godz. 17.00, w KRZYDLINIE WIELKIEJ o godz. 18.00. Zachęcamy do owocnego przeżywania tego czasu, który przypada w roku wielkich Jubileuszy: Miłosierdzia i 1050 rocznicy chrztu Polski. Z njmłodszymi uczestnikami Rorat, będziemy budować " Drzewo Życia - Chrzest żródłem Miłosierdzia". W I części Rorat, będziemy ukazywać postacie wielkich, świętych Polaków, którzy będąc królami i władcami naszego narodu nie wstydzili się wiary i krzyża. W II części poznamy siostrę Faustynę Kowalską i orędzie Miłosierdzia, którego jest Apostołką. Na Roraty przychodzimy z lampionami.

2. W tym tygodniu przypada I czwartek, I piątek, I sobota i I niedziela miesiąca. Po mszach św. tradycyjne Nabożeństwa. Nie będzie odwiedzin chorych w I piątek i w I sobotę. Odbędą się one bliżej Świąt. Termin zostanie podany. W razie potrzeby proszę o kontakt o każdej porze dnia i nocy. W I niedzielę miesiąca, w czasie wszystkich mszy św. Adoracja Najświętszego Sakramentu i spotkanie z członkami Róż Różańcowych.

3. Kuria Metropolitalna we Wrocławiu w nawiązaniu do apelu Zespołu Pomocy Kościołowi na Wschodzie, informuje, że w przyszłą niedzielę, 6 grudnia, po wszystkich mszach św., do puszek, będą zbierane ofiary na Kościół na Wschodzie.

4. Ponawiamy zaproszenie na Festyn Charytatywny, który odbędzie się 20 grudnia, w niedzielę, w Szkole Podstawowej w Krzydlinie Wielkiej od godz. 15.00 do godz. 19.00 na rzecz Placówki Opiekuńczo - Wychowawczej WIOSNA, prowadzonej przez nasze Siostry. Festyn będzie połączony z Opłatkiem Parafialnym. Serdecznie wszystkich zapraszamy.

5. W zakrystii do odebrania jest Gość Niedzielny

6. Składamy serdeczne podziękowania osobom ,które sprzątały i dekorowały nasze świątynie w tym tygodniu. Na przyszły tydzień prosimy: KRZYDLINA MAŁA - Pilarska Janina i Kaczmarek Zdzisława, KRZYDLINA WIELKA - Mytnik Małgorzata i Kołodziejczyk Irena