Ogłoszenia na XXXIII Niedzielę zwykłą - 15.11.2015
Data dodatnia: 2015-11-13

1. Po wszystkich mszach św. dzisiaj zbiórka do puszki na Światowe Dni Młodzieży na biuro centralne w Krakowie. Również dzisiaj zapraszamy wszystkich na II Spotkanie Światowych Dni Młodzieży do kościoła parafialnego na godz. 18.00

2. Przyszła niedziela to niedziela Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata, ostatnia niedziela tego Roku Liturgicznego. Taca z tej niedzieli będzie przeznaczona na rozbudowę i budowę nowych świątyń w Archidiecezji.

3. Projekcja zapowiadanego filmu pt. Zakazany Bóg odbędzie się w niedzielę 22 listopada o godz. 17.00 w Wołowskim Domu Kultury. Wstęp wolny. Będzie również autobus bezpłatny, który zawiezie i odwiezie osoby, które nie będą miały swojego transportu. Dokładne godziny odjazdu autobusu będą podane w przyszłą niedzielę. Osoby, które chciałyby skorzystać z autobusu mogą zapisywać się po mszy św. w zakrystii, w kancelarii parafialnej lub u panów Sołtysów. Serdecznie wszystkich zapraszamy

4. KRZYDLINA MAŁA i KRZYDLINA WIELKA - W sobotę, 21 listopada o godz. 11.00 w Sali Parafialnej spotkanie z Panią Kamilą Nadolną dla dzieci, które pragną wziąć udział w Jasełkach. Zapraszamy wszystkie chętne dzieci.

5. Składamy serdeczne Bóg zapłać za złożone ofiary w ubiegłą niedzielę do puszki na rzecz pomocy kościołowi prześladowanemu w Syrii. Ofiary wyniosły 402 zł, 25 gr. i 6 euro i zostały na ten cel przekazane

6.Na stoliku, na stałych miejscach znajduje się, do wglądu, mała książeczka pt. Z Chrystusem przez życie. W książeczce znajdują się miejsca na uzupełnienie wszystkich najważniejszych momentów życia chrześcijańskiego począwszy od miejsca i daty chrztu św., sakramentu bierzmowania, zakończenia katechezy, sakramentu małżeństwa. Jest to nie tylko osobista droga życia chrześcijańskiego ale również dokument, który zawsze mogę mieć ze sobą a który bywa potrzebny w wielu sytuacjach życiowych. To co znajduje się w dokumentach parafialnych, można mieć przy sobie. Z pieczęcią parafii jest to ważny dokument. Wszystkich zainteresowanych proszę o zgłaszanie się do kancelarii, aby uzupełnić dane. Książeczka jest w cenie 5 zł. Zapewne niewiele osób pamięta datę swego chrztu czy też bierzmowania. Zachęcam i zapraszam do kancelarii parafialnej.

7. Został zapłacony rachunek za wywóz śmieci z naszych cmentarzy za IV kwartał po 339 zł za każdy. Wspólnota z Domaszkowa zapłaciła za śmieci z cmentarza w Krzydlinie Wielkiej.

8. W zakrystii do odebrania jest Gość Niedzielny

9. Serdeczne Bóg zapłać osobom, które sprzątały i dekorowały nasze świątynie na niedzielną Eucharystię. Na przyszły tydzień prosimy: KRZYDLINA MAŁA - Wenderska Władysława i Wenderska Agnieszka, KRZYDLINA WIELKA - Sywestrzak Maria i Sywestrzak Irena