Ogłoszenia na XXXII Niedzielę zwykłą - 8.11.2015
Data dodatnia: 2015-11-06

1. Zapraszamy wszystkich dzisiaj do Sali Parafialnej na godz. 17.00 na projekcję filmu pt. APOSTOŁ. To prawdziwa historia młodego francuza, muzułmanina, który zostaje wybrany na Imama, a który odkrywa Prawdę, którą jest Chrystus. Film pokazuje drogę, którą idą oraz cenę jaką placą ludzie szukający całym sercem Miłującego Boga. Film powstał w 2014 roku i trwa 2 godziny.

2. W przyszłą niedzielę, 15 listopada, w całym kraju, po mszach św. będzie zbiórka do puszki na organizację Światowych Dni Młodzieży. Ofiary zostaną przekazane do biura centralnego w Krakowie.

3. Również w przyszłą niedzielę zapraszamy wszystkich na II spotkanie Światowych Dni Młodzieży do kościoła parafialnego na godz. 18.00.

4. KRZYDLINA MAŁA i DOMASZKÓW - Przyszła niedziela to trzecia niedziela miesiąca i taca zostanie przekazana na potrzeby naszej świątyni i kaplicy.

5. KRZYDLINA WIELKA - W przyszłą sobotę o godz. 11.00 w kosciele spotkanie ministrantów, kandydatów i wszystkich chętnych do służby ołtarza z nowym opiekunem o. Krzysztofem. Zapraszamy

6. W zakrystii do odebrania jest Gość Niedzielny. Osoby, które zamawiały album z naszymi świątyniami mogą go odebrać również w zakrystii.

7. Składamy serdeczne podziękowania osobom, które sprzątały i dekorowały nasze świątynie. Na przyszły tydzień prosimy: KRZYDLINA MAŁA - Lis Małgorzata i Lis Irena, KRZYDLINA WIELKA - Krakowiak Piotr i Aleksandrowicz Maria

8. Odczytanie komunikatu Arcybiskupa o Krucjacie Modlitwy za Ojczyznę.