Ogłoszenia na XXVI Niedzielę zwykłą - 27.09.2015
Data dodatnia: 2015-09-25

1. W tym tygodniu przeżywać będziemy I czwartek, piątek, sobotę i niedzielę miesiąca. Ze względu na rozpoczynający się miesiąc Różańca Świętego, w miejscu tradycyjnych nabożeństw, będzie Nabożeństwo Różańcowe po wieczornej mszy św. z wystawieniem Najświętszego Sakramentu. W I piątek i w I sobotę miesiąca odwiedziny chorych według stałego porządku. W I niedzielę miesiąca, w ramach adoracji będzie różaniec i spotkanie z Różami Różańcowymi po mszy św.

2. W czwartek rozpoczyna się miesiąc różańcowy. Zapraszamy wszystkich serdecznie do tej modlitwy. Nabożeństwo Różańcowe będzie każdego dnia po wieczornej mszy św. Myślą przewodnią naszej modlitwy różańcowej będą nasi bracia prześladowani w różnych częściach świata. Dla najmłodszych są przygotowane niespodzianki od Małego Gościa Niedzielnego także z myślą o prześladowanych braciach w wierze z hasłem: Będziecie w nienawiści u wszystkich z powodu Mojego Imienia.

3. Zapowiadana pielgrzymka do Krakowa, Łagiewnik i Kalwarii Zebrzydowskiej nie odbędzie się ze względu na zbyt amłą liczbę chętnych

4. Do stanu małżeńskiego przygotowują się: Eliza Cygan - panna z Krzydliny Wielkiej i Mariusz Cichy - kawaler z miejscowości Wytor. Jest to zapowiedż III. Jeśli ktoś znałby przeszkody w zawariu tego sakramentalnego związku małżeńskiego, zobowiązany jest poinformować proboszcza.

5.  W zakrystii do odebrania jest Gość Niedzielny i Mały Gość Niedzielny. W stałych miejscach znjaduje się kolejny numer naszej gazetki poświęcony Światowym Dniom Młodizeży i przygotowaniom, które rozpoczyna nasza Archidiecezja i każda parafia. W gazetce znajduje się krótka zapowiedż Ks. Arcybiskupa ŚDM, historia Dni Młodzieży i prozycja programu przygotowań do tego wydarzenia w naszej wspólnocie parafialnej.

6. KRZYDLINA WIELKA - Dzisiaj członkowie Rady Parafialnej dokonają kwartalnej zbiórki na rzecz naszej świątyni

7. Składam serdeczne podziękowania osobom, które sprzątały i dekorowały nasze świątynie w tym tygodniu i na przyszły proszę: KRZYDLINA MAŁA - Grodzka Beata i Grodzka Anna, KRZYDLINA WIELKA - Rodzina Państwa Młodych