Ogłoszenia na XXIII Niedzielę zwykłą - 6.09.2015
Data dodatnia: 2015-09-04

1. Zapraszam dzisiaj członków Rady Parafialnej na nasze spotkanie. Będzie to spotkanie Rady z całej naszej wspólnoty parafialnej. Zapraszam do Sali Parafialnej na godz. 18.00

2. W najbliższy wtroek przeżywać będziemy Święto Narodzenia NMP. W czasie mszy św. poświęcenie ziarna na zasiew. Jest to również dzień ślubów zakonnych w naszym Zgromadzeniu. W Paczynie, 3 naszych najmłodszych współbraci, po postulantacie i nowicjacie, złoży swoje pierwsze śluby zakonne. Proszę o modlitwę w ich intencji o łaskę wiernego wytrwania w powołaniu.

3. Przyszła niedziela to 13 dzień miesiąca i Nabożeństwo Fatimskie. W Krzydlinie Małej nie będzie mszy o godz. 11.15. Zapraszamy na godz. 19.30 na Różaniec i na mszę św. o godz. 20.00, po której procesja ulicami Krzydliny Małej. Proszę, aby figurą zaopiekowały się dzieci i młodzież

4. W nocy z 18 na 19 września ( z piątku na sobotę), na Jasnej Górze będzie nocne czuwanie dla naszej Archidiecezji. Rozpocznie się ono o godz. 18.15 i zakończy mszą św. o godz. 6.00 rano. O północy, Pasterce Maryjnej, będzie przewodniczył ks. Arcybiskup Marian Gołębiewski. Zapraszam wszystkich do wzięcia udziału w tym czuwaniu i o zgłaszanie się. Wstępnie zarezerwowany jest autokar na 20 miejsc w kwocie 1.550 zł. Koszt wyniesie 80 zł od osoby. Dzień 13 września czyli przyszła niedziela, to ostateczny termin zgłaszania się. Przy zapisie proszę o dokonywanie wpłaty podanej kwoty.

5. Serdecznie dziękuję za złożony zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny na Pomoc Kosciołowi w Potrzebie

6. KRZYDLINA MAŁA i KRZYDLINA WIELKA - Dla najmłodszych, w zakrystii są do odebrania książeczki z ilustracją, obrazkiem i krótkim komentarzem Ewangelii na wszystkie niedziele tego roku szkolnego. Po każdej mszy św. niedzielnej dzieci otrzymują obrazek z danej niedzieli.

7. W zakrystii do odebrania jest Gość Niedzielny

8. Serdeczne Bóg zapłać rodzinom, które sprzątały nasze świątynie i na przyszły tydzień proszę: KRZYDLINA MAŁA - Nadolna Jadwiga i Żmuda Joanna. KRZYDLINA WIELKA - Kuśnierzewska Jadwiga i Żołądziejwska Beata