Ogłoszenia na XIX Niedzielę zwykłą - 9.08.2015
Data dodatnia: 2015-08-07

1. W czwartek, 13 sierpnia, przypada kolejny Dzień Fatimski. Przypadnie on w 79 rocznicę męczeństwa Błogosławionych Męczenników Klaretyńskich z Barbastro. Zapraszamy wszystkich do kościoła parafialnego. O godz. 19.30 Modlitwa Różańcowa i o godz. 20.00 msza św. po której procesja ulicami Krzydliny Małej z figurą Matki Bożej Fatimskiej. Po procesji będzie ucałowanie relikwii Błogosławionych Męczenników z Barbastro. Proszę, aby figurą zaopiekowali się Misjonarze Klaretyni i Siostry Szkolne de Notre Dame.

2. W sobotę przypada uroczystość Wniebowzięcia NMP. Program mszy św. jak w niedzielę bez mszy św. o godz. 7.00 w Krzydlinie Małej. W czasie wszystkich mszy św. będzie poświęcenie ziół i kwiatów. Mocą decyzji ks. Arcybiskupa, taca z tej uroczystości będzie przeznaczona na odbudowę kościołów, które ucierpiały w czasie nawałnic na Dolnym Śląsku a szczególnie w naszej Archidiecezji.

3. Od niedzieli, 16 sierpnia do poniedziałku 24 sierpnia, będę nieobecny. Na zastępstwie będzie o. Krzysztof Kaniowski cmf z Łodzi. Jeśli ktoś miałby nagłe sprawy, proszę je załatwiać w najbliższym czasie przed moją nieobecnością.

4. Decyzją ojca Prowincjała i jego Rady, o. Robert został posłany do pracy w Miedarach z dniem 1 września. W niedzielę, 30 sierpnia, na mszach św. będziemy dziękować o. Robertowi za Jego pracę i obecność w naszej wspólnocie. Na jego miejsce, z dniem 15 września przybędzie o. Krzysztof Wojtowicz cmf

5. KRZYDLINA MAŁA i DOMASZKÓW - Przyszła niedziela to trzecia niedziela miesiąca i taca z tej niedzieli będzie przeznaczona na potrzeby naszej świątyni i kaplicy

6. W zakrystii do odebrania jest Gość Niedzielny

7. Serdeczne Bóg zapłać rodzinom, które sprzątały i przygotowały nasze świątynie na niedzielną Eucharystię. Na przyszły tydzień prosimy rodziny: KRZYDLINA MAŁA - Wasilewska Maria i Zadarnowska Czesława, KRZYDLINA WIELKA -  Marcinkowska Anna i Rusek Joanna