Ogłoszenia na XVII Niedzielę zwykłą -26.07.2015
Data dodatnia: 2015-07-25

1. W tym tygodniu przypada I sobota i I niedziela miesiąca. W I sobotę, po mszach św. Nabożeństwo do Niepokalanego Serca NMP. W I niedzielę, ze względu na list Episkopatu Polski, nie będzie adoracji Najświętszego Sakramentu. Po mszach św. zapraszam członków Róż Różańcowych na nsze comiesięczne spotkanie.

2. W najbliższą sobotę rozpoczyna się miesiąc sierpień, tradycyjnie przeżywany jako miesiąc abstynencji. Tegoroczny będzie przeżywany pod hasłem: Abstynencja dzieci troską rodziny, kościoła i narodu. Zapraszamy i zachęcamy do przeżywania tego miesiąca w trzeżwości ze względu na dobro dzieci i rodzin.

3. KRZYDLINA MAŁA - Składamy serdeczne Bóg zapłać za złożone ofiary w ubiegłą niedzielę na potrzeby naszej świątyni. Ofiary wyniosły 681 zł i 72 gr. W kasie obecnie jest 3.155 zł

4. DOMASZKÓW - Serdecznie dziękujemy za złożone ofiary w ubiegłą niedzielę na rzecz naszej kaplicy. Ofiary wyniosły 130 zł i w kasie obecnie jest 1.141 zł

5. W zakrystii do odebrania jest Gość Niedzielny

6. Składamy serdeczne podziękowania osobom, które sprzątały i dekorowały nasze świątynie. Na przyszły tydzień prosimy: KRZYDLINA MAŁA - Kowalke Katarzyna i Żmuda Monika, KRZYDLINA WIELKA -  Woronicki Sławomir i Woronicka Maria