Ogłoszenia na XIV Niedzielę zwykłą - 5.07.2015
Data dodatnia: 2015-07-03

1. Do stanu Małżeńskiego przygotowują się: Marek Majewski, kawaler z Krzydliny Małej i Agnieszka Stefańska, panna z Działdowa. Jest to zapowiedż I. Jeśli ktoś znałby przeszkody w zawarciu tego sakramentalnego związku małżeńskiego, zobowiązany jest poinforować proboszcza.

2. Na stornie internetowej naszej parafii znajduje się mała galeria zdjęć z Uroczystości Bożego Ciała. Serdecznie zapraszamy do jej odwiedzenia.

3. KRZYDLINA MAŁA i DĘBNO - Serdecznie dziekujemy p. Janowi Druzgała i panom za zorganizowanie i wykonanie pracy związanej z czyszczeniem i malowaniem ogrodzenia wokół kościoła parafialnego.

4. W zakrystii do odebrania jest Gość Niedzielny

5. Składamy serdeczne podziękowania osobom, które przygotowały i sprzątały nasze świątynie. Na przyszły tydzień prosimy: KRZYDLINA MAŁA - Jarmuszczak Grażyna i Nawara Danuta. KRZYDLINA WIELKA - Górska Danuta i Bystroń Elżbieta