Ogłoszenia na XII Niedzielę zwykłą - 21.06.2015
Data dodatnia: 2015-06-19

1. W najbliższą środę, 24 czerwca, będziemy obchodzić Uroczystość Narodzenia świętego Jana Chrzciciela. Jest On głównym Patronem Archidiecezji Wrocławskiej. Zapraszamy wszystkich na wieczorną Eucharystię wraz z Nabożeństwem do Serca Pana Jezusa.

2. W piątek, 26 czerwca, zakończenie Roku Szkolnego. Zapraszamy wszystkich, nie tylko dzieci ale także rodziców, opiekunów, wychowawców na mszę św. dziękczynną za miniony rok pracy dzieci szkoły podstawowej. Msza św. w Krzydlinie Wielkiej o godz. 8.00 a po mszy św. Akademia kończąca Rok Szkolny w Szkole Podstawowej w Krzydlinie Wielkiej. Zachęcamy dzieci do skorzystania z sakramentu spowiedzi św. aby móc przyjąć Pana Jezusa do swojego serca dziękując Mu za szczęśliwie zakończony rok.

3. W przyszłą niedzielę, wyjątkowa zmiana godziny mszy św. w Dębnie i w Domaszkowie. W Dębnie msza św. o godz. 12.30 a w Domaszkowie o godz. 8.30

4. W zakrystii do odebrania jest Gość Niedzielny

5. Składam serdeczne podziękowania osobom, które sprzątały w tym tygodniu w naszych Kościołach. Na przyszły tydzień proszę: KRZYDLINA MAŁA - Bochenek Magdalena i Wałęska Katarzyna. KRZYDLINA WIELKA - Bronowicka Irena i Snopkiewicz Małgorzata