Ogłoszenia na III Niedzielę Wielkanocną - 19.04.2015
Data dodatnia: 2015-04-18

1. KRZYDLINA MAŁA - Zapraszam dzisiaj członków Rady Parafialnej na plebanię na spotkanie o godz. 18.00

2. Od jutra do środy włącznie w naszym domu będą odbywały się Dni Formacji Klaretyńskiej, które będą prowadzone przez naszego współbrata, historyka, pracującego w Petersburgu ojca Jose Sedano Sierra. Będzie obecnych wielu ojców z różnych naszych wspólnot. Jeśli nie będziemy obecni na plebanii to proszę nas szukać w domu rekolekcyjnym. Prosimy o modlitwę o duchowy owoc tych dni. Za tę modlitwę już teraz serdecznie dziękujemy.

3. Ponawiam zaproszenie i zachętę do zaangażowania się w Duchową Adopcję Dziecka Poczętego. Nasza duchowa pomoc może ocalić niejedno poczęte życie. W przyszłą niedzielę podam szczegóły dotyczące mszy św. z przyrzeczeniem członków Duchowej Adopcji. Msza św. będzie w sobotę 2 maja w Uroczystość NMP Królowej Polski. Na chwilę obecną jest chętnych 11 osób w tym 6 osób spoza naszej parafii.

4. W zakrystii do odebrania jest Gość Niedzielny i Mały Gość Niedzielny

5. Serdeczne Bóg zapłać osobom, które sprzątały i przygotowały nasze świątynie na dzisiejszą niedzielną Eucharystię. Na przyszły tydzień proszę: KRZYDLINA MAŁA - Stachowicz Renata i Martyn Marta, KRZYDLINA WIELKA - Zdobylak Danuta i Snopkiewicz Anita