Ogłoszenia na III Niedzielę zwykłą - 25.01.2015
Data dodatnia: 2015-01-24

1. W poniedzaiłek, 26 stycznia, Siostry bardzo serdecznie zapraszają na coroczną uroczystość Dnia Seniora. Rozpocznie się ona mszą św. w kaplicy Sióstr o godz. 15.00. Po mszy św. dzieci zapraszają na występ dedykowany Seniorom, po czym Siostry zapraszają na poczęstunek. Wszystkich Seniorów Siostry bardzo gorąco zapraszają.

2. Przyszła niedziela to pierwsza Niedziela miesiąca. Tradycyjnie w czsie każdej mszy św. adoracja Najświętszego Sakramentu. Po mszy św. w Krzydlinie Małej, w Krzydlinie Wielkiej i w Domaszkowie spotkanie z człnkami Róż Różańcowych. Również w przyszłą niedzielę, decyzją ks. Arcybiskupa, z racji na przypadający w poniedzałek 2 lutego Dzień Życia Konsekrowanego będzie miała miejsce zbiórka do puszki na rzecz pomocy Siostrom z klasztorów klauzurowych.

3. Jeszcze raz serdecznie dziekujemy za otwartość na Boże Błogosławieństwo w czasie odwiedizin kolędowych. Na 364 rodziny naszej parafii, kolędy nie przyjęło 40 rodzin. Serdecznie dziękujemy za wszelkie uwagi i sugestie dla lepszego funkcjonowania naszej wspólnoty.

4. KRZYDLINA MAŁA - Serdeczne Bóg zapłać za złożone ofiary w ubiegłą niedzielę na rzecz naszej świątyni. Wuniosły one 673 zł. W kasie obecnie jest 2.513 zł

5. DOMASZKÓW - Serdeczne Bóg zapłać za złożone ofiary w ubiegłą niedzielę na rzecz naszej kaplicy. Ofiary wyniosły 186 zł. Został zapłacony prąd w wysokości 46 zł i obecnie w kasie jest 1.428 zł

6. W zakrystii do odebrania jest Gość Niedzielny i Mały Gość Niedzielny. Są jeszcze książeczki na obecny rok duszpasterski, dostępne w zakrystii. Każda w wysokości 2 zł.

7. Skłądamy serdeczne Bóg zapłać osobom, które sprzątały i przygotowały nasze świątynie na dzisiejszą Eucharystię. Na przyszły tydzień prosimy: KRZYDLINA MAŁA - Sójka Ewa i Czech Justyna, KRZYDLINA WIELKA - Gajewska Katarzyna i Gryzan Janina